MUZYKA

Ozzy Osbourne nagrał nowy album!

Brytyjska legenda, Ozzy Osbourne wydał swój ostatni album solowy aż 9 lat temu! W 2013 roku został opublikowany materiał z płyty „13” Black Sabbath, na której zaśpiewał. Kilka dni temu miała miejsce premiera nietypowej kooperacji. Mowa tu o utworze „Take What You Want”, który znalazł się na płycie „Hollywood’s Bleeding” rapera Posta Malone’a.

W piosence słychać wokal Ozy’ego, Travisa Scotta (również rapera) i Malone’a. Najwidoczniej nie była to nic nieznacząca dla byłego wokalisty Black Sabbath współpraca. Muzyk ogłosił, że nagrał już materiał na swój nowy solowy album. Wspólna praca z Postem sprawiła, że postanowił nareszcie się za to wziąć.

Ozzy wypowiedział się o współpracy z raperem i jego producentem:

Nigdy nie słyszałem o tym dzieciaku. Chciał, żebym zaśpiewał w jego piosence „Take What You Want”, więc zrobiłem to, a potem jedno doprowadziło do drugiego. Zacząłem nagrywać nowy album z producentem Posta Malone’a, Andrew Wattem. To tylko dziewięć utworów, ale on był katalizatorem, który doprowadził mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj. Gdyby nie nagrywanie tego albumu, nadal byłbym leniwy, myśląc: „Będę tu leżał na zawsze”. Tak bardzo tęskniłem za muzyką. Moi fani są tacy lojalni i tacy dobrzy. Aż do zrobienia albumu myślałem, że umieram. Ale to mnie zmieniło.

Ozzy Osbourne

Książę ciemności zdradził tytuł nowej piosenki i swoje poglądy na temat serwisów streamingowych

„Ordinary Man” to moje pierwsze nagranie w studiu od dziesięciu lat, więc czuję się trochę poza kontaktem. Muzyka jest teraz dostępna online, a pobieranie jest bardzo szybkie. Chodzi mi o streaming. Co to, kurwa, znaczy? Co to jest Spotify? Myślałem, że to choroba skóry.

Ozzy Osbourne

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Obscura publikuje nowy utwór z nadchodzącej płyty “Diluvium”

Dominika Kudła

Morbid Angel zapowiada nowy album „Kingdoms Disdained”. Posłuchaj pierwszego singla!

Agata Laszuk

Posłuchaj nowego singla Christ Agony

Tomasz Koza

Cannibal Corpse – streaming nowego albumu “Red Before Black”

Agata Laszuk

Alice Cooper prezentuje nowy singiel!

Tomasz Koza

Posłuchaj nowego singla In Flames

Lena Knapik

Zostaw komentarz