FESTIWALE

Parkway Drive zagra na Pol’and’Rock Festival

W tym roku lato zapowiada się pod kątem koncertowo-festiwalowym wyjątkowo udanie. Organizatorzy festiwali zdają się niemalże prześcigać w kwestii tworzenia line-upów swoich wydarzeń – w końcu nie tak dawno informowaliśmy o grupie Rotting Christ, będącej główną gwiazdą festiwalu Uwolnić Muzykę VIII; wspominaliśmy również o Triptykon (ugh!), który nawiedzi tegoroczną edycję festiwalu Summer Dying Loud. Grzechem byłoby nie zwrócić jednak uwagi na line-up tegorocznego Pol’and’Rock Festival; jak się okazuje, organizatorzy wcale nie zamierzają poprzestać na takich nazwach jak Testament czy Decapitated. W dniu dzisiejszym ogłoszono, że do muzycznej obstawy tego wydarzenia dołącza – uwaga uwaga – Parkway Drive!

Jeśli marzycie o tym, by na własne uszy usłyszeć hity z takich albumów jak “Reverence” czy “Ire”, nadarza się Wam świetna okazja, by to marzenie spełnić.

Zespół ten – znany nie tylko ze swojej twórczości, ale i również z niezwykle spektakularnych koncertów – z pewnością nie zawiedzie swoich fanów. Przybędzie do nich aż z Australii, by wspólnie z Decapitated, Testament, Acid Drinkers i innymi rozpętać szaleńcze pogo pod sceną. Mamy nadzieję, że Was tam zobaczymy!

Jeśli wciąż nie czujecie się przekonani, polecamy przesłuchać kawałek poniżej… i przemyśleć sprawę jeszcze raz.

Do zobaczenia w Kostrzynie nad Odrą!

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Mystic Festival: Jinjer, Batushka, VLTIMAS i Entropia dołączają do składu

Szymon Grzybowski

Drownfest powraca po trzech latach! Zapraszamy 21 grudnia do Krakowa

Redakcja

Imperator i Idle Hands wystąpią na festiwalu Metalmania 2020

Szymon Grzybowski

Zostaw komentarz