INNE

MetalPoodle: David Draiman z Disturbed spotyka swojego sobowtóra
Wyobraźcie sobie, że należycie do odnoszącego sukcesy na całym świecie metalowego zespołu. Gracie właśnie jeden z koncertów w ramach trasy koncertowej. Wszystko idzie świetnie: przed Wami widzicie tłumy świetnie bawiących się ludzi, którzy szaleją w rytm muzyki granej przez Wasz zespół. Wtem dostrzegacie tę jedną, jedyną osobę wśród publiczności… Osobę, która wygląda niczym Wasze lustrzane odbicie.

Co robicie? 🙂

David Draiman, słynny frontman Disturbed, nie wahał się ani chwili i zwyczajnie… zaprosił swojego sobowtóra na scenę.

Mężczyzną tym był Carlos Pau-Real, który – jak można z łatwością zauważyć na zdjęciach – rzeczywiście wygląda niemalże jak kserokopia wokalisty.
Jak wyznał publiczności przybyłej na zeszłotygodniowy koncert zespołu w brytyjskim Manchesterze, Draiman (ten prawdziwy), po raz pierwszy dostrzegł on swojego sobowtóra podczas koncertu grupy w Londynie.

Kiedy po raz pierwszy go zobaczyłem, ludzie byli święcie przekonani, że on to ja – do tego stopnia, że robili sobie z nim zdjęcia. On zaś nie miał nic przeciwko i również robił sobie zdjęcia z fanami!

David Draiman

Następnie zaprosił Carlosa na scenę. Choć wielu z pewnością taka sytuacja przyprawiłaby o atak chorobliwej nieśmiałości, Carlos zdaje się nie czuć się w najmniejszym stopniu zawstydzony czy onieśmielony – co możecie zobaczyć na nagraniu i zdjęciach poniżej:

Will the real David Draiman please stand up? #Disturbed #EvolutionTour 📷: Rafa Alcantara

Opublikowany przez Disturbed Środa, 15 maja 2019

Opublikowany przez Carlos Pau-Real Środa, 15 maja 2019

Źródło / Fot. Rafa Alcantara

Podobne artykuły

Korn Koffee: napij się kawy opracowanej przez członków zespołu Korn

Lena Knapik

Joe Satriani o plusach i minusach bycia muzykiem w dobie Internetu

Agata Laszuk

Oświadczenie The Dillinger Escape Plan po wypadku w Polsce

Lena Knapik

Zostaw komentarz