INNE

Ivan Moody świętuje rok trzeźwości tatuażem na twarzy

Wokalista Five Finger Death Punch, Ivan Moody przez wiele lat miał duży problem z uzależnieniem od alkoholu. Na szczęście, już od około roku jest czysty pod względem różnego rodzaju trunków. Muzyk postanowił uczcić rocznicę swojej zmiany nowym tatuażem. Na jego twarzy pojawił się bardzo ciekawy rysunek, który przez całe życie będzie mu przypominał o tym wyjątkowym momencie. Sukcesu pogratulował mu m.in. kolega z zespołu, Chris Kael, który napisał: „Świętujcie ze mną rok w trzeźwości Ivana Moody’ego”. Nałóg sprawiał, że relacje wokalisty z resztą grupy były na bardzo złym poziomie. Jak widzimy, teraz jest już znacznie lepiej.

Chris Kael gratuluje:

Około 75% osób, które rozpoczynają ścieżkę trzeźwości, nie wytrzymują okresu jednego roku. Widziałem niesamowitą pracę, jaką wykonywał Ivan przez ostatnie 365 dni, aby wykonać ten milowy krok. Zauważyłem w nim zmiany przez ostatni rok, kiedy coraz bardziej stawał się tym, kogo znaliśmy wcześniej. Jestem z ciebie dumny przyjacielu, tak samo jak z ludzi, których zainspirowała twoja historia. Tak trzymaj!

Chris Kael

Ivan Moody komentuje swoje osiągnięcie:

Po prostu cieszę się, że jestem z dala od szponów nałogu. Nie chciałem, aby moje dziedzictwo było tym samym, co spuścizna kilku innych, których nawet nie muszę wymieniać. Byłem kontrolowany przez substancję, lub w tym przypadku płyn. Moje życie jest dla mnie zbyt cenne. To dzień i noc, stary. Jestem naprawdę dumny, że jestem trzeźwy.

Ivan Moody

Five Finger Death Punch w maju zeszłego roku wydało swój siódmy album studyjny pt. „And Justice for None”, który zebrał różne recenzje. Materiału z tej płyty nie mogliśmy jeszcze usłyszeć na polskiej scenie, ale mamy nadzieję, że niedługo się to zmieni.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Scott Ian radzi młodym muzykom: „Róbcie to, co kochacie”

Agata Laszuk

Metalmania dokładnie za miesiąc. Kwietniowy nr “MetalHammer” już w sprzedaży.

Tomasz Koza

David Vincent (ex-Morbid Angel), dostaje opieprz od… mamy Azagthotha

Lena Knapik

Zostaw komentarz