INNE

Necrobutcher z Mayhem: “Euronymous to wielki, pieprzony dupek”

Wygląda na to, że przed premierą nowej płyty Mayhem (lub też zbliżającej się książki) basista grupy, Jørn “Necrobutcher” Stubberud, postanowił narobić jak najwięcej szumu wokół kapeli. Ostatnio zdradził, że sam planował zabić Øysteina “Euronymousa” Aarsetha.

Teraz, absolutnie nie stosując się do zasady “o zmarłych mówimy dobrze albo wcale”, rozwija temat jego śmierci i nie przebierając w słowach dokonuje charakterystyki założyciela Mayhem.

Wyprzedzając Wasze komentarze, że o tych co odeszli piszemy w czasie przeszłym – tak wiemy, to Necrobutcher mówił o Euronymousie w czasie teraźniejszym.

Necrobutcher sam chciał zabić Euronymousa

Basista Mayhem w ubiegłym tygodniu wzbudził kontrowersję, mówiąc, że sam planował zabić Euronymousa. Nie mógł wybaczyć mu tego, że zrobił zdjęcia martwemu Deadowi. Zażądał spalenia fotografii i opuścił kapelę. W wywiadzie z Loudwire mówił, iż chciał zabić swojego przyjaciela, ale koniec końców okazało się, że ma na to za miękkie serce. Teraz na łamach magazynu Revolver rozwinął wątek swojej niechęci do Euronymousa:

Powiem wprost, chciałem zabić tego skurwiela. On… Wyobraź sobie, że ktoś, kogo uważasz za przyjaciela, wraca do domu i znajduje ciało drugiego przyjaciela, który się zabił. Robi zdjęcia zwłokom. Kto, kurwa, przy zdrowych zmysłach tak robi? Każdy, kto posiada odrobinę inteligencji, wie, że takie coś by zrobiła osoba całkowicie pozbawiona empatii i normalnych emocji. Osoba kurewsko zła. Ale teraz jest jakimś pieprzonym bohaterem!

Jorn Necrobutcher Stubberud

Podobne artykuły

Amon Amarth wypuścił wikińską grę mobilną w stylu arcade

Lena Knapik

Nergal niewinny znieważenia polskiego godła

Dominika Kudła

Grammy 2017: zwycięzcy i wspólny występ Metalliki i Lady Gagi

Lena Knapik

Slayer sprzedaje specjalne tablice upamiętniające 30-lecie wydania “Reign In Blood”

Tomasz Koza

MetalPoodle: Ozzy i Sharon Osbourne odnowili przysięgę małżeńską

Lena Knapik

Behemoth zagra w Ameryce bez Inferno

Lena Knapik

Zostaw komentarz