Ozzy Osbourne
Strona główna » MetalPoodle: Ozzy Osbourne rezygnuje z prowadzenia samochodu
INNE NEWSY

MetalPoodle: Ozzy Osbourne rezygnuje z prowadzenia samochodu


Ozzy Osbourne rzucił alkohol, rzucił palenie papierosów, a teraz rzuca jazdę samochodem. Wszystko przez drobny wypadek.

O zdarzeniu poinformował syn muzyka, Jack, w rozmowie dla brytyjskiego Daily Mirror:

Miał z kimś na autostradzie drobny “zderzakowy pocałunek” i po tym powiedział: “wiecie co, nie chcę już prowadzić”. I tak już coraz mniej jeździł. Myślę, że nastawiał się już na to, aby nie ponosić takiej odpowiedzialności.

Jack dodał, że Ozzy Osbourne zawsze bał się ewentualnych szkód wyrządzonych jego samochodem oraz wiążącego się z tym pozwu:

Pomyślcie o tym, Ozzy uderzyłby w kogoś, a ten ktoś pozwałby go i żądał miliard odszkodowania, bo ludzie są głupi. Stwierdził więc, że nie chce już być na takie coś narażony.

Przypomnijmy, że to nie pierwsza samochodowa stłuczka Ozzy’ego. Gwiazdor zagościł na pierwszych stronach gazet w 2010 roku, kiedy uderzył swoim ferrari w mercedesa tuż przed wjazdem na autostradę w Los Angeles. Na szczęście nikt nie ucierpiał, a uszkodzenia były niewielkie.

Żona muzyka, Sharon Osbourne, skomentowała zajście:

Ozzy dopiero co zdał egzamin na prawo jazdy, a jego marzeniem od małego było posiadanie ferrari. Kupił więc sobie takie. (…) Facet, w którego uderzył, był prawnikiem. Ozzy spanikował, przeprosił, a facet powiedział, że zadzwoni po policję. Ozzy mówił, że nie trzeba, że to tylko drobnostka, ale wtedy ten gość powiedział, że jest prawnikiem. Ze wszystkich ludzi na świecie, on akurat był prawnikiem.

Ciekawostką jest również fakt, iż Ozzy 19 razy podchodził do egzaminu na prawko. Pierwsze próby rozpoczęły się już w latach 70. Jednak z powodu częstych stanów nietrzeźwości nie udawało mu się zdobyć uprawnień do kierowania. Zdradził, że podczas jednego z podejść był tak zdenerwowany, że poprosił lekarza o środki uspokajające. W efekcie zasnął za kierownicą. Kiedy się obudził, zobaczył na desce rozdzielczej zostawioną przez egzaminatora kartkę z napisem: “Niestety pan Osbourne nie zdał egzaminu i sugeruję, aby nigdy więcej nie próbował prowadzić tego samochodu”. Muzyk przyznał również, że często słyszał od instruktorów zdanie: “nawet kurwa nie wsiadam z tobą do samochodu”.

Przypomnijmy, że Ozzy Osbourne wystąpi jako headliner Impact Festival. Tegoroczna edycja odbędzie się 26 czerwca w Tauron Arena w Krakowie. Polski koncert jest częścią pożegnalnej światowej trasy, która ma potrwać aż do 2020 roku.

Źródło: Blabbermouth / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

MetalPoodle: Nergal wyrzucony z siłowni za koszulkę z Darkthrone

Lena Knapik

Sólstafir i Myrkur w grudniu zagrają w Krakowie

Tomasz Koza

Woody Weatherman o nowym albumie Corrosion of Conformity

Dominika Kudła

Triptykon w przyszłym tygodniu na mini-trasie po Polsce. Sprawdź godzinową rozpiskę.

Tomasz Koza

#mybrutal2018, czyli możliwość zobaczenia Brutal Assault od backstage’u

Dominika Kudła

Niecodzienny dar dyplomatyczny dla prezydenta Indonezji

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!