Strona główna » Perkusista Batushki komentuje konflikt w zespole – oświadczenie Marcina Bielemiuka
INNE

Perkusista Batushki komentuje konflikt w zespole – oświadczenie Marcina Bielemiuka
Marcin „Martin” Bielemiuk, były perkusista zespołu Batushka, opublikował obszerne oświadczenie w sprawie konfliktu na linii KrysiukDrabikowski.

„Zbyt wiele hejtu”

Zdaniem Bielemiuka „niesłusznie wylało się zbyt wiele hejtu na jedną osobę”, a bez wsparcia Bartłomieja Krysiuka, Batushka i album „Litourgiya” nigdy nie ujrzałyby światła dziennego. Według perkusisty to Bartłomiej Krysiuk miał być siłą napędową zespołu, to on miał zorganizować wszystkie koncerty, zadbać o całą scenografię i oprawę wizualną, miał także zapewnić sprzęt i transport. Z kolei Krzysztof Drabikowski miał negować wszystkie kroki związane z promocją zespołu i płyty. Koncerty grupy miał określić mianem niepotrzebnych, a zespołu, zdaniem Bielemiuka, miał nie traktować poważnie.

Bartłomiej Krysiuk: “To ja stoję za sukcesem Batushki”

Marcin Bielemiuk zaznaczył, że nie ma „żadnego interesu w tym, żeby zaszkodzić jednej stronie lub wybielić drugą”. Jednocześnie obszerny wpis zakończył słowami, że większość ludzi uczestniczących w zespole jest za Krysiukiem i to powinno, jego zdaniem, dać innym do myślenia. Zdaniem Martina, Krzysztof Drabikowski „skończył praktycznie sam”.

To pierwsza i ostatnia wypowiedź Martina o sytuacji w zespole.

Batushka: Krzysztof Drabikowski publikuje swoje stanowisko

Według zapowiedzi zainteresowanego, oświadczenie jest jego ostatnim komentarzem w sprawie. Perkusista podkreślił, że nie zamierza komentować dalszych wydarzeń.

Przypominamy pokrótce o co w tym chodzi

Debiutancki album zespołu Batushka, zatytułowany „Litourgiya” ukazał się w 2015r. W nagraniach wzięli udział Krzysztof Drabikowski, Bartłomiej Krysiuk i Marcin Bielemiuk. Pod koniec ubiegłego roku doszło do konfliktu na linii Krzysztof DrabikowskiBartłomiej Krysiuk i do rozłamu w zespole. Konflikt nie został rozwiązany do chwili obecnej, obie strony wymieniają się kolejnymi oświadczeniami i niezależnie od siebie publikują nowe nagrania pod szyldem Batushka.

Batushka (Krysiuk) wydaje oświadczenie w sprawie konfliktu i zapowiada nową płytę pt. „Hospodi”

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

6 lipca ukaże się “Death by Metal”; dokument o frontmanie Death

Dominika Kudła

Behemoth wraca do kaset magnetofonowych

Lena Knapik

Nocny Kochanek w grze komputerowej

Tomasz Koza

Zobacz zdjęcia z planu do nowego teledysku Cradle Of Filth

Lena Knapik

Biedronka – sprawdź nową ofertę winyli

Dominika Kudła

Poważny wypadek The Dillinger Escape Plan w Polsce

Tomasz Koza

1 komentarz

Khargh 26 maja 2019 at 06:39
0

Greed…

Odpowiedz

Zostaw komentarz