Machine Head
Strona główna » Phil Demmel opowiedział, dlaczego Slayer ocalił jego karierę
INNE

Phil Demmel opowiedział, dlaczego Slayer ocalił jego karierę

Były gitarzysta Machine Head, Phil Demmel dołączył do grupy tymczasowo w 2018 roku, aby zastąpić Gary’ego Holta podczas „pożegnalnej” trasy Slayera. Muzyk miał dosyć sporo wolnego czasu, ponieważ pod koniec zeszłego roku opuścił zespół Robba Flynna wraz z perkusistą Davem McClainem. Holt opuścił legendarny zespół na pewien czas, aby przebyć trochę czasu z umierającym ojcem. Na koncercie w Łodzi na scenie widzieliśmy jeszcze gitarzystę Slayera, ale po koncercie w Berlinie przekazano informację o tym, że trasę dokończy Phil Demmel. Dla znanego z Machine Head muzyka było to bardzo istotne wydarzenie, o czym często mówi w wywiadach.

Phil Demmel o uratowaniu jego kariery przez legendarny band:

Myślę, że w pewien sposób Slayer uratował moją karierę muzyczną. W niespełna 24-ech godzin podszedłem do ostatniego dnia trasy, zastanawiając się, czy jestem wystarczający dobry, aby należeć do zespołów, do których będzie skierowany ten niesamowity tekst Kerry’ego Kinga. Zapytał mnie, czy mógłbym zagrać w Slayerze.

Phil Demmel

Muzyk wypowiedział się o przeżyciach związanych z graniem w tym zespole:

Mając to doświadczenie i wiedząc, że opanowałem 19 utworów w kilka dni, to jestem naprawdę dumny z tego, co osiągnąłem. Ale jestem jeszcze bardziej dumny, że uczyniłem ich dumnymi i, że zostałem uznany za wystarczająco godnego, aby być na tej pozycji, aby Gary mógł mi przekazać kluczyki do samochodu na ten krótki czas. Tom, Kerry i Paul naprawdę przyjęli mnie i prawili mi komplementy.

Phil Demmel

Slayer już 4 czerwca 2019 roku wystąpi w Arenie Gliwice.

Będzie to kolejne pożegnanie muzyków z naszym krajem. Na ten moment nie wiemy, kto wystąpi jako support, ale organizatorzy zapewniali, że będą to wyjątkowi goście specjalni. Trzymamy za słowo i czekamy na dalsze informacje na ten temat.

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Daron Malakian wznawia projekt Scars on Broadway

Dominika Kudła

Nergal: pomóżmy samotnym matkom. Akcja charytatywna klubu Progresja.

Tomasz Koza

Tobias Forge (vel Papa Emeritus): Ghost nigdy nie był zespołem

Lena Knapik

Muzyczny świat skład hołd Chrisowi Cornellowi

Lena Knapik

MetalPoodle: Judas Priest zachęca do adopcji uratowanych psów

Lena Knapik

Amalie Bruun (Myrkur) o koszmarach z “Mareridt”

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!