Metallica
Strona główna » Utwór Metalliki ratuje życie mieszkance Vancouver
INNE

Utwór Metalliki ratuje życie mieszkance Vancouver

Jak wielu z nas wie – czy z własnego doświadczenia, czy też z doświadczeń innych – ciężkie brzmienia potrafią być niezwykle pomocne. W zależności od potrzeb potrafią zmotywować, skopać miejsce, w którym plecy tracą swoją szlachetną nazwę, ale i uspokoić czy wyciszyć. Czy ktokolwiek jednak się spodziewał, że metal może… obronić przed kuguarem?

Dee Gallant – mieszkanka Vancouver – przekonała się o tym ostatnio w niezwykle dobitny sposób, kiedy wyszła na spacer ze swoim psem, Murphym. Podczas spaceru polną drogą w pobliżu Duncan, B.C. Dee miała wrażenie, że ona i jej czworonożny towarzysz są obserwowani. Krótkie spojrzenie w prawo uświadomiło ją, że coś było nie tak z kolorystyką otoczenia bogatego w zieleń terenu. Jak powiedziała w rozmowie z Kelowna Now, tym „czymś” był właśnie kuguar.

Spojrzałam w prawo i tam właśnie był. Na początku go nie zauważyłam i pomyślałam ‘Ależ dziwny kolor, to na pewno nie drzewo’. Skradał się, w ten typowy dla nich drapieżny sposób. Zaczęłam machać rękoma i krzyknęłam ‘Hej, przestań!’ – i wtedy się zatrzymał.

Dee Gallant

Kolejna granica przyzwoitości przekroczona? Live Nation pobiera dodatkowych 50 zł… za nic

Znajdująca się nieco ponad piętnaście metrów od kuguara kobieta musiała szybko zrobić coś, co pomogłoby zniechęcić przyczajonego łowcę. Niewiele myśląc, wyciągnęła telefon i zaczęła wydzierać się na kuguara, by ten po prostu zostawił ich w spokoju, jednak nie wywołało to żadnej reakcji drapieżnego kota. Wtedy Gallant wpadła na bardzo niecodzienny, prawdopodobnie najlepszy w tej sytuacji pomysł – odtworzyła na swoim telefonie utwór „Don’t Tread On Me” zespołu Metallica.

Pomyślałam, że to najgłośniejsza rzecz na moim telefonie, która może prawdopodobnie go wystraszyć, a także stanowiła dość czytelny przekaz, który chciałam przekazać kuguarowi. Jak tylko rozległy się pierwsze dźwięki, uciekł z powrotem w zarośla. (…) Po tym przestraszyłam się jeszcze bardziej, ponieważ straciłam go z oczu, a kiedy odwrócił się do ucieczki zauważyłam, że był znacznie większy niż myślałam. Mógł mieć trzy metry długości – od czubka nosa do końca ogona.

Dee Gallant

Dee Gallant wyznała, że bardzo chciałaby podziękować Jamesowi Hetfieldowi za uratowanie jej życia.

A Wy? Jakim utworem uraczylibyście kuguara w podobnej sytuacji? 😉

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

MetalPoodle: Poznajcie trzecią Batushkę!

Paweł Kurczonek

Tobias Forge odpowiada na pozew byłych muzyków Ghost

Lena Knapik

Pierwsze oficjalne zdjęcie I Am Morbid

Lena Knapik

Hugsjá – nowy projekt Einara Selvika i Ivara Bjørnsona

Tomasz Koza

Corey Taylor mógł śpiewać w Anthrax

Lena Knapik

Roger Miret (Agnostic Front): “Sądzę, że wszyscy wzajemnie się inspirujemy”

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!