Cannibal Corpse 2019
Strona główna » Cannibal Corpse zapowiada jesienną trasę koncertową po Ameryce
KONCERTY

Cannibal Corpse zapowiada jesienną trasę koncertową po Ameryce

Jedni z największych weteranów amerykańskiej sceny death metalowej ponownie powrócą na trasę koncertową po swojej ojczyźnie. Cannibal Corpse już tegorocznej jesieni zagrają ponad trzydzieści koncertów w amerykańskich halach oraz klubach.

Jesienna trasa Cannibali rozpocznie się 20 października koncertem w Houston (w White Oak Music Hall), a zakończy 27 listopada na Florydzie (w hali The Orpheum). Podczas koncertów, fani prawdopodobnie usłyszą największe hity grupy oraz nowe utwory pochodzące z wydanego dwa lata temu albumu, “Red Before Black”.

Warto dodać, że zbliżająca się trasa będzie kolejną okazją do zobaczenia Erika Rutana występującego gościnnie z kapelą. Muzyk dalej zastępować będzie bowiem Pata O’Briena, który w grudniu zeszłego roku został aresztowany za między innymi włamanie i napaść na funkcjonariusza policji.

Plakat promujący amerykańską trasę Cannibal Corpse w 2019 roku

Razem z Cannibal Corpse w trasę wyruszą jeszcze dwa supporty:

Thy Art Is Murder – deathcore’owa kapela rodem z Sydney. Jesienne występy będą dla Thy Art Is Murder okazją do zaprezentowania publiczności swojego najnowszego materiału pochodzącego z wydanego w czerwcu bieżącego roku albumu “Human Target”.

Perdition Temple – black metalowcy z Florydy sięgający często w swoich tekstach po tematykę okultystyczną oraz anty-chrześcijańską. Zespół ma na swoim koncie dwa pełnoprawne albumy, a ostatni z nich – “The Tempter’s Victorius” ujrzał światło dzienne w 2015 roku.

Bilety na amerykańską trasę Cannibal Corpse

Jeżeli jesteście zainteresowani którymś z amerykańskich koncertów grupy, to wejściówki trafią do sprzedaży już 9 sierpnia o 22:00. Nie jest jeszcze jednak znany koszt pojedynczego biletu. Wszelkie szczegółowe informacje na pewno poznamy w momencie wypuszczenia wejściówek do obiegu.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

🔥 In Flames w Polsce w 2020 roku – szczegóły i ceny biletów

Bartłomiej Pasiak

Pearl Jam w Polsce – szczegóły koncertu

Bartłomiej Pasiak

Wikingowie z Amon Amarth w lipcu zawitają do Polski

Tomasz Koza

Godsmack ponownie w Polsce, tym razem w 2019 roku

Dominika Kudła

Батюшка (Drabikowski) zapowiada koncerty

Paweł Kurczonek

Uczta dla fanów progresywnych brzmień. Zapraszamy na Aurora Prog Tour

Paweł Kurczonek

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!