KONCERTY

Cannibal Corpse zapowiada jesienną trasę koncertową po Ameryce

Jedni z największych weteranów amerykańskiej sceny death metalowej ponownie powrócą na trasę koncertową po swojej ojczyźnie. Cannibal Corpse już tegorocznej jesieni zagrają ponad trzydzieści koncertów w amerykańskich halach oraz klubach.

Jesienna trasa Cannibali rozpocznie się 20 października koncertem w Houston (w White Oak Music Hall), a zakończy 27 listopada na Florydzie (w hali The Orpheum). Podczas koncertów, fani prawdopodobnie usłyszą największe hity grupy oraz nowe utwory pochodzące z wydanego dwa lata temu albumu, “Red Before Black”.

Warto dodać, że zbliżająca się trasa będzie kolejną okazją do zobaczenia Erika Rutana występującego gościnnie z kapelą. Muzyk dalej zastępować będzie bowiem Pata O’Briena, który w grudniu zeszłego roku został aresztowany za między innymi włamanie i napaść na funkcjonariusza policji.

Plakat promujący amerykańską trasę Cannibal Corpse w 2019 roku

Razem z Cannibal Corpse w trasę wyruszą jeszcze dwa supporty:

Thy Art Is Murder – deathcore’owa kapela rodem z Sydney. Jesienne występy będą dla Thy Art Is Murder okazją do zaprezentowania publiczności swojego najnowszego materiału pochodzącego z wydanego w czerwcu bieżącego roku albumu “Human Target”.

Perdition Temple – black metalowcy z Florydy sięgający często w swoich tekstach po tematykę okultystyczną oraz anty-chrześcijańską. Zespół ma na swoim koncie dwa pełnoprawne albumy, a ostatni z nich – “The Tempter’s Victorius” ujrzał światło dzienne w 2015 roku.

Bilety na amerykańską trasę Cannibal Corpse

Jeżeli jesteście zainteresowani którymś z amerykańskich koncertów grupy, to wejściówki trafią do sprzedaży już 9 sierpnia o 22:00. Nie jest jeszcze jednak znany koszt pojedynczego biletu. Wszelkie szczegółowe informacje na pewno poznamy w momencie wypuszczenia wejściówek do obiegu.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

DevilDriver na jedynym koncercie w Warszawie!

Bartłomiej Pasiak

Mistrzowie upiornej narracji – Carach Angren już 12 lipca zagra w Warszawie

Szymon Grzybowski

Swallow The Sun, October Tide oraz Oceanwake na jedynym koncercie w Polsce

Lena Knapik

Zostaw komentarz