INNE NEWSY

Ser, wędliny, jogurciki… i winyle Metalliki – taka oferta tylko w Biedronce!


Jeśli w ciągu kilku ostatnich dni odczuliście, że atmosfera w waszej ulubionej Biedronce zrobiła się nieco cięższa, powodem może być nowa oferta płyt winylowych, która dostępna jest od soboty 14 kwietnia. Serce wszystkich fanów cięższych brzmień powinno mocno zadrżeć podczas zakupów, bo tym razem zaproponowane płyty są naprawdę bardzo ciekawe.

Wśród dostępnych czarnych płyt, w Biedronce znaleźć można między innymi „Master of Puppets” Metalliki.

Ponadto „In Utero” oraz „Nevermind” Nirvany, „Stormbringer” Deep Purple czy „Appetite for Destruction” Guns’N’Roses. Usatysfakcjonowani powinni być także fani klasycznego rocka, bo w ofercie jest też R.E.M., Cream, Billy Idol, Gary Moore, Sting, Dire Straits, The Cure czy The Rolling Stones.

Wszystkie winyle dostępne są w atrakcyjnej cenie 49,99 zł, czyli trzeba nastawić się na to, że kasjerka „będzie winna grosika”.

Biedronka już od jakiegoś czasu mocno stawia na asortyment kulturalny i nie boi się umieszczać w ofercie cięższych brzmień. Warto przypomnieć, że tuż przed świętami wielkanocnymi na półkach tego popularnego marketu pojawiły się między innymi płyty CD Megadeth czy Slayera.

Jeśli więc szukacie produktów na niedzielny obiad, a przy okazji lubicie thrash metal – warto zajrzeć do popularnej „Biedry”.

Podobne artykuły

Dog Eat Dog kolejną gwiazdą Gitarowego Rekordu Guinnessa we Wrocławiu!

Tomasz Koza

Zapraszamy na koncert Nex do Szczecina

Dominika Kudła

Nie żyje Trish Doan, basistka Kittie.

Lena Knapik

1 komentarz

P. 19 kwietnia 2018 at 10:36
0

A przez pierwsze dwa dni naliczał się rabat na kasie i krążki wychodziły po 38zł z drobnymi.

Odpowiedz

Zostaw komentarz