Strona główna » Black River zagra pierwszy po kilkuletniej przerwie koncert
KONCERTY

Black River zagra pierwszy po kilkuletniej przerwie koncert

EMP Shop

Na polską scenę muzyczną po ośmiu latach przerwy wrócił zespół Black River, w skład którego wchodzi m.in. Tomasz “Orion” Wróblewski (Behemoth, Vesania) czy Dariusz “Daray” Brzozowski (m.in. Dimmu Borgir). Kapela od razu rozpoczęła pracę na wysokich obrotach – w przygotowaniu jest kolejny album, padła również data pierwszego od kilku lat koncertu. Występ odbędzie się 27 kwietnia w gdańskim klubie B90. Więcej szczegółów znajdziecie na stronie wydarzenia.

Przerwa Black River w graniu spowodowana była kłopotami zdrowotnymi wokalisty – Maćka Taffa

Muzycy chcą jednak odświeżyć pamięć fanom przed nadejściem nowego krążka i w tym celu jeszcze w listopadzie nakładem Mystic Production ukaże się zawierający trzy płyty box zatytułowany “Black Box”. Będzie można na nim znaleźć wszystkie dotychczasowe osiągnięcia zespołu.

Ostatnie wpisy Black River na Facebooku sięgają końcówki września i informują o rejestrowaniu w Heinrich House Studio partii basowych. Z wcześniejszych postów wynika, iż nagrania gitarowe zostały już ukończone. Nowa płyta według wstępnych zapowiedzi ma się pojawić w kwietniu przyszłego roku. Nadano już jej roboczą nazwę – “Black Punk”.

Fot. Facebook

Podobne artykuły

Rebellion Tour w Polsce! Zagra m.in. Madball

Mateusz Lip

Claudio Simonetti’s Goblin już w tym tygodniu w Krakowie

Redakcja

KISS prawdopodobnie powróci do Polski już w 2020 roku!

Mateusz Lip

Legendy Metalu odwołane…

Tomasz Koza

Jinjer powróci na dwa koncerty do Polski

Bartłomiej Pasiak

XX-lecie Bloodthirst już w najbliższą sobotę w Poznaniu!

Redakcja

Zostaw komentarz