Charity Rock Festival 2020
Strona główna » Charity Rock Festival 2020 – pomagamy choremu Dominikowi
KONCERTY

Charity Rock Festival 2020 – pomagamy choremu Dominikowi

15 kwietnia w warszawskim klubie Progresja odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Charity Rock Festival. Podczas koncertu organizowanego przez Poland Charity Festival (PCF) wystąpią polskie zespoły rockowe na czele z TSA Michalski Niekrasz Kapłon. Zyski z biletów oraz prowadzonych podczas wydarzenia aukcji charytatywnych i zbiórki publicznej zostaną przekazane choremu Dominikowi Słowińskiemu.

To pierwsza edycja Charity Rock Festival

Celem Poland Charity Festival jest niesienie pomocy dzieciom oraz dorosłym osobom z niepełnosprawnościami od wsparcia medycznego i rehabilitacyjnego, przez znoszenie barier architektonicznych, po aktywizację zawodową. Towarzyszy temu promocja polskiej kultury zarówno w kraju, jak i za granicą. Najnowszym przedsięwzięciem PCF jest Charity Rock Festival – charytatywny przegląd zespołów rockowych.

W swoim założeniu Charity Rock Festival nie ma być jednorazowym przedsięwzięciem. W tym roku startuje jej pierwsza edycja. Następne w przyszłych latach mają nieść pomoc kolejnym potrzebującym.

Poland Charity Festival logo

Festiwal ratuje chorego Dominika Słowińskiego

Dominik Słowiński ma 21 lat i walczy z nowotworem jelita oraz chorobą Leśniowskiego – Crohna. W 2014 roku niedrożność jelit doprowadziła u niego do operacji wycięcia półmetrowego odcinka jelita. Od tamtej pory Dominik nie może przyjmować normalnego pokarmu – żywi się specjalistycznym płynnym preparatem żywieniowym. Do tego dochodzi nawracający półpasiec, ataki astmy, nerwobóle, zapalenie rogówki…

Poza Charity Rock Festival, Dominika można wspomóc wpłacając pieniądze przez portal SiePomaga – https://www.siepomaga.pl/dominik-slowinski2.

TSA Michalski Niekrasz Kapłon, 4Szmery, Zacier i inni

Podczas pierwszej edycji Poland Charity Festival na deskach Progresji zagrają: TSA Michalski Niekrasz Kapłon, Rebelianci, 4Szmery, Funky Tank, Zacier, Goood, Afterload, Gruzz oraz Niewinni. Występ każdego zespołu potrwa od 30 do 40 min. Co najważniejsze – zaproszeni wykonawcy całkowicie zrezygnowali ze swojego honorarium.

Imprezę otworzy występ Reprezentacyjnego Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego, w utworze „IL SILENZIO”

Podczas koncertu prowadzona będzie dodatkowo zbiórka publiczna na rzecz Dominka oraz aukcje charytatywne. Lista przedmiotów biorących udział w licytacji będzie niebawem udostępniona na stronie organizatora – https://polandcharityfestival.pl/.

Sprzedaż biletów na Charity Rock Festival 2020

Bilety są już dostępne na stronie klubu Progresja – https://progresja.com/, na stronie dystrybutora – https://goout.net/ oraz na stronie organizatora.

  • 1300 biletów normalnych: 49 zł w przedsprzedaży / 59 zł w dniu koncertu (płyta – miejsca stojące)
  • 330 biletów normalnych, w zestawie z plakatem koncertowym: 59 zł w przedsprzedaży / 69 zł w dniu koncertu (płyta – miejsca stojące)
  • 120 unikatowych biletów kolekcjonerskich : 80 zł (płyta – miejsca stojące)
  • 10 biletów VIP (uprawniających do spotkania z gwiazdami koncertu, przed wydarzeniem): 200 zł (płyta – miejsca stojące)
  • 5 biletów do loży VIP : 200 zł (balkon – miejsca siedzące)
  • 1 Golden VIP Pass, (uprawniający do uczestniczenia w wydarzeniu na backstage): 5.000 zł

Drzwi otworzą się o 17:00, koncerty rozpoczną się o ok. godz. 18:00.

Podobne artykuły

Legendy Metalu powrócą – oświadczenie organizatora

Tomasz Koza

Prawdopodobne koncerty rock i metal w Polsce w 2020 roku

Bartłomiej Pasiak

Anti-Flag powróci do Polski w 2020 roku

Mateusz Lip

Tenacious D wyruszy w trasę po Europie

Mateusz Lip

Motionless In White, August Burns Red, Bury Tomorrow w Polsce w 2020 roku

Krzysztof Natkański

Behemoth ogłasza jesienną trasę koncertową, również po Polsce

Paweł Kurczonek

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!