Dance with the Dead we Wrocławiu
Strona główna » Dance With The Dead 24 lutego zagra we Wrocławiu
KONCERTY

Dance With The Dead 24 lutego zagra we Wrocławiu

Po rocznej przerwie od poprzedniego koncertu, do Polski powróci jeden z najbardziej rozchwytywanych zespołów w świecie synhtwave’u. Mowa tutaj rzecz jasna o grupie Dance With The Dead, która wystąpi we Wrocławiu!

Przyszłoroczny koncert Dance With The Dead odbędzie się już 24 lutego we wrocławskim klubie Pralnia. Zespół wystąpi w Polsce w ramach trasy koncertowej “Tales From The Boneyard Tour 2020”. Oprócz naszego kraju, grupa wpadnie jeszcze między innymi do Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Norwegii.

Podczas koncertu spodziewać można się zarówno największych klasyków zespołu, jak i nowego materiału – Dance With The Dead nagrywają bowiem obecnie nowy album. Fani grupy zapoznać mogli się już z przedsmakiem nowych kompozycji, ponieważ kapela podzieliła się kilka miesięcy temu utworem “Tension”, który prawdopodobnie znajdzie się na najnowszym wydawnictwie Dance With The Dead.

Jako support zaprezentuje się Das Mörtal

Das mörtal to projekt kanadyjskiego muzyka Cristóbala Cortesa, w którym łączy on elementy techno, synthwave oraz EDM. W swej twórczości, Cristóbal inspiruje się na przykład takimi wykonawcami jak Aphex Twin, Autechre, Boards of Canada oraz College. Dyskografię projektu, zamyka na chwilę obecną wydany w 2017 roku album “Always Loved”. Z owego krążka pochodzi między innymi singiel “Youth Escape”.

Bilety na koncert Dance With The Dead w przedsprzedaży

Na chwilę obecną, wejściówki kupić można w oficjalnym sklepie organizatora (limitowana pula 100 biletów za 75 złotych) lub za pośrednictwem takich portali jak biletomat, czy chociażby eBilet (w tym przypadku pojedyncza wejściówka kosztuje 80 złotych). Możliwy będzie także zakup biletu w dniu koncertu, jednak wtedy cena podskoczy do 85 złotych.

Podobne artykuły

Polaris (metalcore) w maju wystąpią w Poznaniu – szczegóły koncertu

Mateusz Lip

Septicflesh już w przyszłym tygodniu w Polsce

Dominika Kudła

KISS prawdopodobnie powróci do Polski już w 2020 roku!

Mateusz Lip

Materia już w październiku wyruszy w trasę promującą nowy album „The Rising”

Bartłomiej Pasiak

Bunt w kanadyjskim stylu – Comeback Kid już 24 kwietnia zagra w Warszawie!

Szymon Grzybowski

Wardruna w 2019 roku na dwóch koncertach w Polsce

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!