Rising Merch Faces Of Death Tour
Strona główna » Decapitated, Beyond Creation i Ingested we Wrocławiu
KONCERTY

Decapitated, Beyond Creation i Ingested we Wrocławiu

Decapitated, Beyond Creation oraz Ingested na jednym koncercie? Takie rzeczy tylko podczas tournée “Rising Merch Faces Of Death Tour”, które w 2020 roku zawita do naszego kraju! Jedyny polski koncert na trasie odbędzie się we Wrocławiu.

Impreza będzie miała miejsce 27 marca we wrocławskim Klubie Pralnia. Przedsprzedaż biletów na koncert zacznie się już w poniedziałek, 2 grudnia – https://winiarybookings.pl/bilety/rising-merch-faces-of-death-2020-wroclaw/. Ceny wejściówek prezentują się następująco:

  • 85 złotych – wejściówki kupione w oficjalnym sklepie organizatora (WiniaryBookings)
  • 95 złotych – wejściówki kupione za pośrednictwem eBiletu, Eventimu oraz w sklepach sieci Media Markt
  • 105 złotych – wejściówki kupione w dniu koncertu

Warto dodać, że w trosce o środowisko, organizator koncertu zachęca do nie drukowania biletów. Przy wejściu na koncert wystarczyć będzie tylko pokazanie elektronicznej wersji wejściówki, przykładowo na telefonie.

Lista zespołów metalowych, którzy zagrają:

Decapitated – grupa, której w Polsce chyba nie trzeba za bardzo przedstawiać. Ekipa Vogga wystąpi podczas koncertu w roli headlinera i zaprezentuje publiczności między innymi utwory ze swojego ostatniego albumu – “Anticult”. Krążek wydany w 2017 roku zadebiutował w naszym kraju na czwartym miejscu listy sprzedaży OLiS, a na amerykańskim Billboardzie znalazł się na 2 pozycji na liście Top New Artist Albums/Heatseekers.

Beyond Creation – kanadyjski zespół specjalizująca się w technicznym death metalu. Kapela podczas zbliżającej się trasy kontynuować będzie promocje swojego najnowszego krążka – “Algorythm”, który światło dzienne ujrzał w 2018 roku. Na albumie znaleźć mogliśmy między innymi singiel “Theatrical Delirium”, do którego zespół stworzył nawet oficjalny teledysk.

INGESTED – jedni z najbardziej rozpoznawalnych przedstawicieli nowoczesnego metalu rodem z Wielkiej Brytanii. Grupa ugruntowała swoją pozycję na rynku albumem “The Level Above Human”, pod którego wrażeniem był nawet sam Trevor Strnad z kultowego The Black Dahlia Murder.

Lorna Shore – amerykańscy deathcore’owcy, którzy na profesjonalnej scenie muzycznej funkcjonują od 2010 roku. Kapela podczas przyszłorocznej trasy promować będzie płytę “Immortal”, której premiera zaplanowana jest na 31 stycznia 2020 roku.

Viscera – grupa założona w 2019 roku przez byłych członków takich zespołów jak Heart of a Coward, Abhorrent Decimation, Nervecell oraz Surfaces. Kapela w swoich brzmieniach inspiruje się głównie Panterą, At The Gates oraz Killswitch Engage. Viscera ma już na swoim koncie debiutancki singiel, “Lamb to the Slaughter”, a ich pierwszy album ma ujrzeć światło dzienne w marcu przyszłego roku.

Podobne artykuły

Claudio Simonetti’s Goblin już w tym tygodniu w Krakowie

Redakcja

Combichrist powraca do Polski na dwa koncerty

Lena Knapik

Frontside, Mentor i Hostia na wspólnej trasie – Innowiercy Tour 2019

Bartłomiej Pasiak

Leprous w 2020 roku wystąpi trzy razy w Polsce

Mateusz Lip

Motionless In White, August Burns Red, Bury Tomorrow w Polsce w 2020 roku

Krzysztof Natkański

Mortiis zagra koncert w krakowskim „Zaścianku”

Bartłomiej Pasiak

1 komentarz

Piotr Grembowicz 3 grudnia 2019 at 16:48

Deca przyjedzcie do Liegnitz! Bo chyba tutaj jeszcze nie byliście?! Willkommen a cała reszta zgrai już była cha cha

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!