Strona główna » Darmowe bilety na Mötley Crüe? Mick Mars wycofuje swoją wypowiedź
INNE

Darmowe bilety na Mötley Crüe? Mick Mars wycofuje swoją wypowiedź

Kilka lat temu, podczas trasy pożegnalnej Mötley Crüe. gitarzysta grupy – Mick Mars udzielił dość niefortunnego wywiadu. Muzyk powiedział bowiem, że jeżeli kapela wyruszy jeszcze kiedyś w trasę, to zaprosi na nią cały świat całkowicie za darmo! Biorąc pod uwagę informację o powrocie Mötley Crüe nie dziwi fakt, że muzyk zdementował już swoją wypowiedź. Mick Mars opublikował bowiem na swoim Instagramie oświadczenie (http://bit.ly/2Lf8RfJ) o następującej treści:

Kiedy żartowałem w TMS odnośnie tych darmowych biletów, to byłem głęboko przekonany, że nigdy więcej nie wyruszymy już w trasę. Nigdy nie wyobrażałem sobie, że staniemy przed nową generacją fanów, którzy będą chcieli nas zobaczyć na żywo. Prawdę mówiąc, to ta trasa wyszła trochę w dziwnym momencie, ponieważ po długim nagrywaniu i tworzeniu skończyłem moją solową płytę. Ale stawiam fanów na pierwszym miejscu. Akceptuje także to, że niektórzy z was uznać mogą, że jestem nieuczciwy. Powiedziałem, to co powiedziałem i byłem w błędzie. Pokój!

Mick Mars

Jeśli macie zatem zamiar wybrać się na któryś z nadchodzących koncertów Mötley Crüe, to niestety zajrzeć będziecie musieli do portfela.

Wspólna trasa Mötley Crüe, Poison i Def Leppard?

W Internecie od jakiegoś czasu natknąć można było się na informacje, która sugerowałaby, że Mötley Crüe wyruszą w trasę razem z Poison oraz Def Leppard. Trio legend glam rocka wyruszyć miałoby w tournée po Stanach Zjednoczonych latem 2020 roku. Na chwilę obecną nie wiemy jednak czy jest to prawdą, czy może tylko zwykłym wymysłem internautów. Dalsze plany Mötley Crüe poznamy zapewne już w trakcie najbliższych tygodni.

Fot. Materiały promocyjne
Źródło: https://loudwire.com/mick-mars-motley-crue-tour-free-tickets-statement/

Podobne artykuły

Antifa znów zaatakowała metal. Na celowniku Nergal.

Lena Knapik

Planowała atak terrorystyczny na koncercie Life of Agony

Agata Laszuk

Ozzy Osbourne: “Nie bardzo rozumiem, czym jest Brexit”

Lena Knapik

Chris Cornell nie żyje

Tomasz Koza

Corey Taylor twierdzi, że nowy album Slipknot będzie „mroczny i okrutny”

Bartłomiej Pasiak

Nie żyje były wokalista Avenger

Agata Laszuk

1 komentarz

Piotr Grembowicz 3 grudnia 2019 at 16:44
0

Bo nic w życiu nie ma za darmo – nie ma darmowych obiadkow! Jak chcieliby socjaliści, komuniści, czerwoni! Good job!

Odpowiedz

Zostaw komentarz