Machine Head dwukrotnie w Polsce z okazji 25-lecia Burn My Eyes
Strona główna » Machine Head zapowiada drugą część europejskiej trasy
KONCERTY

Machine Head zapowiada drugą część europejskiej trasy

Wielkim powodzeniem cieszy się obecnie sprzedaż biletów na jesienną, europejską trasę Machine Head. Nie dziwi zatem fakt, że grupa postanowiła rozszerzyć swoje tournée o kolejne koncerty. Kapela Robba Flynna do europy powróci bowiem już w kwietniu 2020 roku.

Druga część europejskiej trasy Machine Head rozpocznie się 19 kwietnia koncertem w hiszpańskiej Saragossie, a zakończy 6 czerwca w Birmingham. Po drodze, grupa wystąpi jeszcze między innymi w Rosji, Czechach, Niemczech, Portugalii oraz Grecji. Lider grupy, Robb Flynn, o przyszłorocznych koncertach wypowiedział się, że:

Wszyscy spodziewaliśmy się, że pierwsza runda koncertów wypadnie dobrze, ale nikt nie był w stanie przewidzieć tej zaskakującej frekwencji. Koncert w Paryżu sprzedał się w godzinę, a londyński praktycznie w osiem! Chcemy, by wszyscy mieli okazję wziąć udział w tym specjalnym, niepowtarzalnym wydarzeniu, więc zgodnie z obietnicą będziemy w trasie do grudnia 2020.

Robb Flynn

Machine Head podczas koncertów wykonywać będzie dwa specjalne sety

Na pierwszy z nich składać będzie się typowy zestaw “greatest hits”. Nie zabraknie zatem między innymi takich klasyków jak “Imperium”, “Halo”, czy chociażby “The Blood, The Sweat, The Tears”. Podczas pierwszego setu na scenie występować będzie obecny skład zespołu. Do Robba Flynna (gitara i wokal) i Jareda MacEacherna (gitara basowa) dołączy jeszcze dwójka nieogłoszonych na chwile obecną muzyków – gitarzysta oraz perkusista.

Podczas drugiego setu natomiast, na scenie oprócz Robba i Jareda zameldują się Chris Kontos i Logan Mader, czyli jedni z pierwszych członków Machine Head. Czwórka muzyków po raz pierwszy wykona w całości debiutancki album kapeli “Burn My Eyes”.

Machine Head zawitają także do Polski

18 października grupa wystąpi w gdańskim klubie B90, natomiast dzień później zaprezentuje się w warszawskiej Progresji. Bilety na koncert w Gdańsku zakupić można jeszcze poprzez oficjalną stronę Live Nation. Koszt pojedynczej wejściówki to 119 zł. Jeśli chodzi natomiast o koncert w Progresji, to jest on już wyprzedany.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Już 26 września Behemoth rusza w trasę po Polsce i krajach nadbałtyckich!

Szymon Grzybowski

Legendy Metalu odwołane…

Tomasz Koza

5 lat Alissy White-Gluz w Arch Enemy – uczcij rocznicę wypadem na koncert do Wrocławia!

Szymon Grzybowski

Uczta dla fanów progresywnych brzmień. Zapraszamy na Aurora Prog Tour

Paweł Kurczonek

Sólstafir na kolejnym w tym roku koncercie w Polsce

Lena Knapik

Black Veil Brides w Polsce w 2020 roku – szczegóły koncertu

Mateusz Lip

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!