Strona główna » Motionless In White, August Burns Red, Bury Tomorrow w Polsce w 2020 roku
KONCERTY

Motionless In White, August Burns Red, Bury Tomorrow w Polsce w 2020 roku

Fani metalcore’u proszeni o uwagę. 17 czerwca 2020 roku w warszawskim klubie Stodoła zagra Motionless In White. Amerykańska grupa wystąpi w składzie: Chris „Motionless” Cerulli (wokal), Ryan Sitowski (gitara prowadząca), Ricky „Horror” Olson (gitara rytmiczna), Vinny Mauro (perkusja) i Justin Morrow (Bas). Jako goście specjalni wystąpią August Burns Red, Bury Tomorrow i Crystal Lake.

Wokalista Motionless In White opowiada nam o filozofii grupy:

Włożyliśmy w niego 10 lat ciężkiej pracy, aby robić to, co kochamy najbardziej. Z niecierpliwością czekamy na kolejną dziesiątkę […] Już na samym początku zdaliśmy sobie sprawę, że jeśli poświęcisz czas i wysiłek w pogoni za marzeniami, możesz to osiągnąć właśnie dzięki ogromnemu wysiłkowi i pasji. Jesteśmy dość prostym zespołem, jeśli chodzi o nasze intencje. Wyłącz głowę, oderwij się od rzeczywistości, słuchaj muzyki. Właśnie do tego zachęcamy. Chcemy dać ludziom coś, co pozwoli uciec im od życiowych problemów. Mamy nadzieję, że słuchając naszych utworów ich miłość do muzyki zostanie przywrócona lub podtrzymana.

Chris Cerulli

To Cię może zainteresować:

Motionless In White ma na swoim koncie wiele sukcesów

Album „Reincarnate” wydany w 2014 roku wspiął się na 9 miejsce listy Bilboard Top 200 i zajął pierwsze miejsce na liście najlepszych albumów rockowych Billboardu. Tytułowy utwór i singiel znalazły się w Top 20 listy Active Rock, odnotowały również ponad 22 miliony wyświetleń na YouTube i ponad 10 milionów streamów na Spotify. W trakcie swojej kariery zespół grał na jednej scenie z grupami Korn, Slipknot czy Marilyn Manson.

Tak więc – jeśli interesuje Was brzmienie nisko zestrojonych gitar, agresywny wokal i ciekawe melodie to nie może Was tam zabraknąć. Sprzedaż biletów rozpocznie się 4 grudnia o godzinie 10:00 na platformach LiveNation.pl i Ticketmaster.pl. Niecierpliwi mogą nabyć bilety w przedsprzedaży:

  • Citi Handlowy – poniedziałek, 2 grudnia 12:00 – środa, 4 grudnia 9:00
  • Ticketmaster.pl – wtorek, 3 grudnia 10:00 – środa, 4 grudnia 10:00

Podobne artykuły

Trzecie urodziny Transgresji w będzińskim Latawcu

Paweł Kurczonek

Babymetal po raz pierwszy w Polsce – szczegóły koncertu

Mateusz Lip

Lindy-Fay Hella, wokalistka Wardruny na solowym koncercie w Polsce

Lena Knapik

The Sixpounder ogłasza trasę koncertową i przedstawia nowego gitarzystę

Bartłomiej Pasiak

Metallica wie, co dobre – Bokassa w listopadzie zagra w warszawskich Hybrydach

Bartłomiej Pasiak

Szykujcie się na prawdziwą randkę w ciemno! – Nocny Kochanek zapowiedział trasę

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz