Strona główna » Nile i Hate Eternal na czterech koncertach w Polsce w 2019 roku!
KONCERTY

Nile i Hate Eternal na czterech koncertach w Polsce w 2019 roku!

Jak niosą wieści, we wrześniu cztery polskie miasta zatrzęsą się w posadach i będzie dobrze, jeśli zostaną po nich choć zgliszcza. W ramach trasy koncertowej “A Vile Desolate Sands Tour 2019” odwiedzi je bowiem sam Nile i Hate Eternal w towarzystwie panów z Vitriol i Omophagia!

Nile + Hate Eternal + Vitriol + Omophagia

10.09 Warszawa – Progresja Music Zone | wydarzenie na FB
11.09 Poznań – Klub u Bazyla | wydarzenie na FB
12.09. Kraków – Zet Pe Te | wydarzenie na FB
6.10 Wrocław – Zaklęte Rewiry | wydarzenie na FB

79 zł (pula promocyjna, dostępna jedynie na lefthandsounds.org/bilety – nie dotyczy ona jednak koncertu w Warszawie i Wrocławiu)
89 zł (przedsprzedaż po wyczerpaniu puli, w sieciach bileterii i punktach stacjonarnych)
99 zł (na bramce w dniu koncertu)

Nile (Death Metal, USA)

Nile jest zespołem, którego fanom amerykańskiego death metalu nie trzeba dwa razy przedstawiać. Potężny cios w twarz, jaki stanowi twórczość Karla Sandersa i jego towarzyszy nie tylko wspina się na techniczne wyżyny, ale i przyciąga inspiracjami sięgającymi starożytnego Egiptu i kultur bliskowschodnich.

Albumy takie jak “Those Whom Gods Detest”, “Black Seeds Of Vengeance” or “Amongst The Catacombs of Nephren-Ka” to jedynie trzy albumy Nile, które znalazły się w gronie klasyków podgatunku. W tym roku grupa ma wydać swój dziewiąty już album – a czy istnieje lepszy sposób na przekonanie się, w jakiej panowie są formie, niż wybranie się na ich koncert?

Hate Eternal (Death Metal, USA)

Zespół ten opatrzył swoją nazwą aż siedem płyt, które dowodzą, że nie jest to kapela która ma zamiar odpuszczać – każda kolejna płyta udowadniała, że grupa może więcej, lepiej, brutalniej. Choć grupy takie jak Death, Morbid Angel czy Obituary zaczęły grać wcześniej niż pochodzący z Florydy Hate Eternal, nie potrwało długo, zanim zespół dołączył do tego niezrównanego towarzystwa.

Pod przewodnictwem gitarzysty Erika Rutana, Hate Eternal niezmordowanie dostarcza swoim fanom brutalną wściekłość najwyższej próby. Nie wierzycie? Posłuchajcie ostatniego albumu grupy, wydanego u kresu ubiegłego roku “Upon Desolate Sands”.

Vitriol (Death Metal, USA)

Uwielbienie śmierci, przemocy i okrucieństwa. Mający zaledwie na koncie jedną EP oraz singiel nowy zespół na death metalowej mapie Stanów Zjednoczonych już wkrótce wyda swój debiutancki album nakładem Century Media Records.

Vitriol. Nowa wschodząca gwiazda na amerykańskiej scenie death metalowej. Grupa romansuje z śmiercią, okrucieństwem, brakiem litości i przemocą od sześciu lat; jednak jak dotąd wydała jedynie jeden mini-album i singiel. W najbliższym czasie dzięki Century Media Records, Vitriol wyda swój pierwszy album studyjny, jednak póki to nie nastąpi, warto zobaczyć chłopaków na żywo.

Omophagia (Death Metal, Szwajcaria)

Trzy słowa – Unique Leader Records – i już wiadomo, że tego szwajcarskiego supportu lepiej nie ominąć. Ba, lepiej się nawet na niego nie spóźnić – nie radzimy, naprawdę. Będzie wściekle, będzie brutalnie – miłośnicy bezlitosnego, wręcz pełnego szaleństwa death metalu będą zachwyceni.

Podobne artykuły

Dying Fetus wraca na koncert do Polski!

Bartłomiej Pasiak

Rammstein na koncercie w Warszawie w 2020 roku!

Bartłomiej Pasiak

Septicflesh już w przyszłym tygodniu w Polsce

Dominika Kudła

The Australian Pink Floyd powrócą do Polski na początku 2020 roku

Mateusz Lip

Anti-Flag powróci do Polski w 2020 roku

Mateusz Lip

Wardruna w 2019 roku na dwóch koncertach w Polsce

Dominika Kudła

Zostaw komentarz