Rage Against The Machine
Strona główna » Rage Against The Machine w Polsce – szczegóły koncertu
KONCERTY

Rage Against The Machine w Polsce – szczegóły koncertu

Mötley Crüe powróciło do koncertowania, a nawet podpisali specjalne umowy, że przestaną razem występować. A Guns N’ Roses występuje w prawie oryginalnym składzie, co jeszcze niedawno wydawało się niemożliwe. Wielkie powroty są ostatnio w modzie.

W zeszłym roku świat zaskoczyła wiadomość o comebacku innej wielkiej legendy sceny muzycznej. Mowa o Rage Against The Machine, czyli zespole, który zakończył swoją działalność w 2010 roku.

Po 10 latach przerwy fani grupy będą mogli usłyszeć swoich ulubieńców ponownie na żywo. Wyczynom wirtuoza wiosła – Toma Morello przyglądać się będzie również polska publiczność! Koncert będzie miał miejsce 10 września 2020 roku w krakowskiej Tauron Arenie.

Rage Against The Machine w Krakowie – bilety od 14 lutego

Nie masz jeszcze prezentu dla swojej sympatii? Rage Against The Machine wyciąga pomocną dłoń w Twoją stronę! Bilety na wrześniowe wydarzenie zostaną oddane do ogólnej sprzedaży właśnie w walentynki. Wcześniej tradycyjnie wejściówki będą mogli zakupić użytkownicy Banku Citi Handlowy oraz Ticketmastera.

Rage Against The Machine nie będzie jedynym wykonawcą wieczoru

Przed amerykańskimi klasykami rapcore’u wystąpi grupa Run The Jewels. Jest to duet, który tworzy hip hop. Współtworzą go raperzy: El-P i Killer Mike. Na scenie są od 2013 roku i mają na koncie trzy długogrające wydawnictwa. W tym roku na półkach sklepowych pojawi się płyt pt. „Run The Jewels 4”. Będzie to ciekawe dopełnienie rapowo-metalowego show od Rage Against The Machine.

Fot. ratm.com

Podobne artykuły

Ron “Bumblefoot” Thal wystąpi w Polsce na dwóch koncertach!

Mateusz Lip

3 Doors Down w Polsce z okazji 20-lecia debiutu

Lena Knapik

Anti-Flag powróci do Polski w 2020 roku

Mateusz Lip

Marko Hietala z Nightwish na jedynym koncercie w Polsce

Lena Knapik

Decapitated zapowiada letnią trasę oraz wspólny koncert z Thy Art Is Murder w Polsce

Bartłomiej Pasiak

Legendy Metalu powrócą – oświadczenie organizatora

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!