Strona główna » Rebellion Tour w Polsce! Zagra m.in. Madball
KONCERTY

Rebellion Tour w Polsce! Zagra m.in. Madball

Kultowa trasa grupy Madball, czyli jednej z ikon światowej sceny hardcore, powraca do Polski! Już w marcu, kapela wpadnie do naszego kraju w ramach kolejnej edycji Rebellion Tour. I rzecz jasna, weźmie ze sobą kilka naprawdę interesujących supportów!

Polski koncert na trasie Rebellion Tour odbędzie się 21 marca

Rebellion Tour 2020 we WrocławiuShow będzie miało miejsce we wrocławskich Zaklętych Rewirach. Przedsprzedaż biletów na koncert rozpocznie się we wtorek, 26 listopada – https://www.biletomat.pl/metal/rebellion-tour-ix-wroclaw-8783/.

Warto jednak dodać, że w trosce o środowisko, organizator koncertu – WiniaryBookings zachęca do nie drukowania biletów. Przy wejściu na koncert wystarczyć będzie tylko pokazanie elektronicznej wersji wejściówki, przykładowo na telefonie.

Podczas przyszłorocznej edycji Rebellion Tour, oprócz Madball na scenie zaprezentuje się także kilka supportów. Zespoły zostały wyselekcjonowane przez gospodarzy imprezy, tak więc na pewno się nie rozczarujecie! Na trasie wystąpią bowiem:

Madball

Ich za bardzo przedstawiać chyba nie trzeba. Jedni z czołowych reprezentantów stylu New York, Hard Core, którzy na scenie utrzymują się już od 1988 roku. Pomimo tylu lat na karku, kapela Freddy’ego Criciena w dalszym ciągu pokazuje podczas koncertów niesamowitą energię i moc. Madball wielokrotnie wspominali, że kochają grać w Polsce, zatem niedziwne, że i tym razem nie mogli pominąć naszego kraju podczas trasy!

Harm’s Way

Amerykańska kapela specjalizująca się głównie w mieszance hardcore punku z muzyką industrialną. Harm’s Way mają na swoim koncie cztery pełnoprawne albumy studyjne, z których ostatni (“Posthuman”) światło dzienne ujrzał w lutym 2018 r. Krążek promował min. singiel “Become a Machine”.

Siberian Meat Grinder

O Rosjanach z SMG powiedzieć wystarczy tylko jedno: niesamowicie dobra mieszanka thrash metalu, punku oraz crossovera. Pomimo dość krótkiego stażu na scenie (grupa powstała w 2011 roku), kapela pochwalić może się już między innymi wspólnymi występami z Slayerem, Obituary oraz Napalm Death.

HAWSER

Grupa funkcjonuje na rynku od ośmiu lat i ma za sobą już wiele udanych tras koncertowych po Europie. Członkowie HAWSER opisują swoją muzykę jako ciężki i mroczny hardcore z wpływami metalu i stonera. Na chwilę obecną, dyskografie grupy zamyka wydany w 2017 roku krążek “Tough Love”, aczkolwiek chłopaki pracują już nad nowym materiałem. Być może na koncercie w Polsce usłyszymy już jakieś ich nowe utwory?

Dagger Threat

I na sam koniec, grupa najmłodsza stażem. Debiutancki krążek Dagger Threat ujrzał bowiem światło dzienne w 2019 roku! Album zebrał jednak świetne recenzje i najwidoczniej spodobał się także członkom Madballa. Warto dodać, że dla Dagger Threat, występ we Wrocławiu będzie pierwszym koncertem przed polską publicznością!

Ponadto, na scenie wystąpi także tajemniczy gość specjalny, którego tożsamość poznamy już w grudniu!

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Palaye Royale na jedynym koncercie w Polsce w 2020 roku

Agata Laszuk

Incantation wraca na trzy koncerty do Polski

Redakcja

Mercyful Fate w odmienionym składzie zawita do Europy latem 2020!

Mateusz Lip

Machine Head dwukrotnie w Polsce z okazji 25-lecia “Burn My Eyes”

Paweł Kurczonek

Perturbator i Dan Terminus już w marcu odwiedzą wrocławską Pralnię

Agata Laszuk

Metalcore wciąż jest silny – While She Sleeps na dwóch koncertach w Polsce!

Redakcja

Zostaw komentarz