KONCERTY

Żeński coverband Iron Maiden – The Iron Maidens w Polsce!

To niemalże pewne, że każdy fan cięższych brzmień zna Iron Maiden. Obecny ponad 40 lat na scenie zespół z Wielkiej Brytanii osiągnął niebywały sukces i zyskał status muzycznej legendy łączącej pokolenia. Iron Maiden posiada fanów w każdym miejscu na świecie, za co ręczą miliony sprzedanych płyt i sceniczna długowieczność, jaką cieszy się kapela – „Fear of the Dark”, „Number of the Beast” czy „Run to the Hills” śpiewają wspólnie na koncertach i starsi, i młodsi, zarówno dziadkowie, jak i ich wnuki.

Pytanie tylko, jak wiele osób zna ich żeński coverband – The Iron Maidens?

Kobiece lustrzane odbicie zespołu powstało w Ameryce. Tworzy je sześć kobiet, które występują pod pseudonimami Nikki McBurrain, Adriana Smith, Steph Harris, Davina Murray oraz, rzecz jasna, Bruce Chickinson. Iron Maidens cieszą się opinią jednego z najlepszych coverbandów Iron Maiden i już wkrótce będziecie mogli na własne uszy przekonać się, czy tytuł ten jest w pełni zasłużony!


Iron Maidens odwiedzą nasz kraj w maju 2019.

I zagrają w trzech miastach: 5 maja w Krakowie (Kwadrat), 6 maja w Warszawie (Proxima) i 7 maja w Gdańsku (B90). Bilety możecie zakupić na stronie Knock Out Productions (w przypadku koncertów w Krakowie i Warszawie) i Soundrive (Gdańsk).

Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Mgła, Revenge oraz Doombringer już za tydzień na 4 koncertach w Polsce

Redakcja

Dość już tych chłopów! – The Iron Maidens na trzech koncertach w Polsce!

Szymon Grzybowski

Krisiun, Gruesome i Vitriol we Wrocławiu w marcu 2020 roku

Agata Laszuk

Zostaw komentarz