Elven Bike Fest 2018
Strona główna » Wyniki konkursu Elven Bike Fest 2018
KONKURSY

Wyniki konkursu Elven Bike Fest 2018


Przypomnijmy, że już w najbliższych dniach we Wrocławiu odbędzie się kolejna edycja Elven Bike Fest. Na imprezie połączonej ze zlotem motocyklowym przez 3 dni będzie można zobaczyć na żywo takich wykonawców jak: Acid Drinkers, Status Quo, Axel Rudi Pell, Paradise Lost, Nocny Kochanek i wielu innych. Wszystkie szczegóły możecie znaleźć m.in. na stronie organizatora.

Wczoraj został zakończony nasz konkurs, w któym można było wygrać karnety na Elven Bike Fest 2018.

Dziękujemy wszystkim, którzy postanowili zgłosić się do udziału i wykazali choć odrobiną zaangażowania. Poniżej prezentujemy zwycięskie argumenty. 😉


Krzysztof i Dagmara:

“Mimo, że nie posiadam motocykla i nigdy nie chciałem posiadać postanowiłem spróbować szczęścia w Waszym konkursie gdyż program koncertowy festivalu nie pozostawia mi innego wyjścia. Chyba trzeba to powiedzieć już otwarcie, że line-up jaki oferujecie od 2015 roku (wyłączając ubiegły rok) spowodował, że 11bikefest to najlepszy zlot motocyklowy w Polsce. Szczerze to na feście byłem tylko raz. W 2016 roku na koncercie Uriah Heep. Organizacja i otoczka festivalu na najwyższym poziomie, o koncertach nie wspominając. Dlatego widząc tegoroczny line-up byłem kolejny raz delikatnie zszokowany, jak naprawdę Duże zespoły rockowe wystąpią na zlocie motocyklowym. Niektóre “niby” Wielkie festivale w naszym kraju nie mogą się pochwalić takim składem.

Dobra czas przedstawić jakieś argumenty. 🙂

1. Status Quo i Paradise Lost, obie kapele bardzo cenię. Status Quo widziałem na 3 majówce i było rewelacyjnie, nóżka pracowała pięknie na każdym utworze:). Z kolei Paradise Lost jeszcze nie widziałem i najwyższy czas to nadrobić gdyż ostatnim albumem zespół powrócił do grania z pierwszych gotycko metalowych płyt.

2. Jako, że bilety podwójne to bardzo chętnie zabrałbym dziewczynę i pokazał zlot jak to wygląda naprawdę a jak sami napisaliście w opisie, że “Motocykliści dumnie i szeroko otwierają innym drzwi do swojego świata” to dlaczego nie. Przeżyła koncert Vadera, przeżyje i Paradise Lost :).

3. Ostatnim argumentem jest chyba miejsce eventu Wrocław. Kilka razy w roku odwiedzam to miasto, bo ma naprawdę wiele do zaoferowania pod względem muzycznym, podobnie jak Kraków czy Warszawa. Porównując do Katowic do których mam najbliżej to lepiej przemilczeć ten temat.

Poza tym wiadomo atmosfera, klimat, ludzie, motocykle to rzeczy które robią wrażenie szczególnie gdy się je widzi na żywo, telewizyjne relacje nigdy do końca tego nie oddają.

Pozdrawiam”


Kamil i Iwona

“A cześć Redakcjo METALNEWS! 🙂 Ciekawy konkurs i…muszę coś napisać bo całkiem nie daleko mam do miejsca wydarzenia i nie tylko…

Oczywiście nazwa festiwalu kojarzy się z motocyklami i ogólnie został festiwal “wymyślony” dla rajdowców i innych miłośników kółek… to jak widzę od kilku lat także całkiem ciekawe legendarne zespoły zapraszane są na ten wrocławski festiwal!

Ja jako miłośnik rocka/metalu/motocykli przy takich okazjach zawsze sobie przypominam dzieciństwo i… pierwszą jazdę na dwóch kółkach! A to piękne wspomnienia bo dziadek posadził mnie na swojego NRD-wskiego Simsona, położył ręce na kierownicy, kazał wcisnąć gaz i krzyknął… JEDŹ chopie!!! A ja postawiłem dęba (za szybko puszczone sprzęgło) i wyrwało mnie w przód jak “cielaka na pastwisku…”. Nigdy tego nie zapomnę ale właśnie od tego zaczęła się miłość do motocykli i to narastało. 🙂

Poza tym właśnie staram się co jakiś czas uczęszczać w tego typu rodzajach festiwalach. A ten wrocławski przynosi ze sobą także zespoły, które baaardzo lubię. Legendarne Status Quo chcę w końcu LIVE w życiu zobaczyć. Paradise Lost lubi moja żona i ma spora wiedzę o kapeli i byłby to pięęęękny prezent dla niej po kwietniowym także ślubie jaki zawarłem z nią. Nocny Kochanek to teraz czołowa kapela na polskiej scenie muzycznej! To wszystko mnie (i ją) ciekawi i marzymy by zrobić hop do wrocławskiego tramwaju (motorem nie tym razem bo będzie pity tego dnia “złoty trunek”:)) i być na tym wydarzeniu dzięki Wam Metalnews.pl! 🙂

Z pozdrowieniami”


Łucja i Bartosz:

Hej! Próbuję swoich sił w tym konkursie głównie z myślą o moim chłopaku, który zasługuje na najlepsze. Uwielbia zespoły, które wystąpią i bardzo chciałby tam być, jednak nie może ze względu na sytuację finansową. Niestety odbierają nam mieszkanie i musimy bardzo oszczędzać, żeby mieć gdzie mieszkać. A ja jestem mu winna już niejeden koncert, na który poszedłby z pewnością w innej sytuacji, ale poświęca się dla mnie, nas. I mimo, że ich data przypada na moje urodziny- chcę zrobić niespodziankę jemu, żeby wiedział jak bardzo go kocham i nie jestem bierna. To mój argument, od kochającej dziewczyny dla cudownego chłopaka, u którego w sercu bije ciężkie brzmienie 🙂
Pozdrawiam!


Grzegorz i Bartosz:

“Witam

Chcę ponownie dostać się na scenę podczas koncertu Paradise Lost i przybić piątkę z Nickiem. 🙂 tak jak to zrobiłem w Katowicach w 2012 co zostało uwiecznione na zdjęciu, które przesyłam w załączniku. 🙂 Była to jedna z tych fajniejszych chwil w moim życiu. 🙂

Pozdrawiam”

Konkursowe zdjęcie przesłane przez Grzegorza.
Konkursowe zdjęcie przesłane przez Grzegorza.

Barbara i Maciej, rocznik 1960:

“Cześć,

Krótko. Nigdy nie byliśmy na koncertach: Rolling Stones, Presleya czy Status Quo, ale dzięki wam być może będziemy mogli to wszystko przeżyć.

Do zobaczenia we Wrocku.”

Konkursowe zdjęcie przesłane przez Barbarę i Macieja.
Konkursowe zdjęcie przesłane przez Barbarę i Macieja.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział, a zwycięzcom gratulujemy. Wszystkie szczegóły, jak odebrać karnety prześlemy w odpowiedzi na maile.

Wszystkie umieszczone konkursowe fotografie zostały przesłane przez ich właścicieli.

Podobne artykuły

KONKURS: Dimmu Borgir i Kreator w Polsce – wygraj płyty i bilety na koncert

Lena Knapik

Koncert Killswitch Engage – mistrzowie metalcore’u zagrają w Warszawie (KONKURS!)

Szymon Grzybowski

Zgarnij bilet na Metalmanię i pomóż Weronice oraz Bartkowi

Tomasz Koza

Konkurs! Wygraj spotkanie z muzykami SOEN przed koncertami w Polsce!

Szymon Grzybowski

Elven Bike Fest 2018 już za niespełna miesiąc! Wygraj z nami karnety

Dominika Kudła

Ensiferum i Ex Deo w kwietniu na czterech koncertach w Polsce. Wygraj z nami bilety.

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!