MUZYKA

Streaming nowego albumu owls woods graves pt. “Citizenship of the Abyss”

Na studyjny album duetu owls woods graves czekać musieliśmy trzy lata – trzy długie lata od czasu wydania ich debiutanckiego mini-albumu. Jak jednak wiadomo, pewne rzeczy są jak wino – im dłużej dojrzewają, tym lepsze… Czy tak jest w przypadku “Citizenship of the Abyss”? By się o tym przekonać, zajrzyjcie na kanał Black Metal Promotion w serwisie YouTube. Znajdziecie tam 34 minuty czystego szaleństwa, na którego liście składników znajdziecie zarówno garażowy czarny metal z lat dziewięćdziesiątych, jak i surowość oraz wściekłość punka. Dodajcie do tego zawodzenia i krzyki dochodzące z krypt i dalekich lasów, spowitych mgłą i chłodem. Przyznajcie sami – czyż taki obraz Pustki, zaserwowany nam przez członków Medico Peste i Mgły nie brzmi zachęcająco?

Jeśli przepadacie zarówno za Misfits, jak i Darkthrone, ten album z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Już teraz możecie posłuchać wydanego przez wytwórnię Malignant Voices dzieła w ramach wyjątkowego streamu, który znajdziecie poniżej:

“Citizenship of the Abyss” został nagrany w No Solace Studio pod czujnym okiem M. (Mgła).

Dostępny będzie w dwóch wersjach; w standardowym jewel case CD i w formie limitowanej, która wyróżniać się będzie czerwonym pudełkiem i dołączoną naszywką.

Autorem okładki jest A. von Ritter.

Podobne artykuły

In Twilight’s Embrace: pierwszy utwór z nowej płyty i koncerty z Immolation

Tomasz Koza

Marco Hietala (Nightwish): posłuchaj singla z solowej płyty „Mustan Sydämen Rovio”

Dominika Kudła

Aetherian dzieli się nowym singlem

Agata Laszuk

Zostaw komentarz