Image default
MUZYKA

Streaming nowego albumu owls woods graves pt. “Citizenship of the Abyss”

Na studyjny album duetu owls woods graves czekać musieliśmy trzy lata – trzy długie lata od czasu wydania ich debiutanckiego mini-albumu. Jak jednak wiadomo, pewne rzeczy są jak wino – im dłużej dojrzewają, tym lepsze… Czy tak jest w przypadku “Citizenship of the Abyss”? By się o tym przekonać, zajrzyjcie na kanał Black Metal Promotion w serwisie YouTube. Znajdziecie tam 34 minuty czystego szaleństwa, na którego liście składników znajdziecie zarówno garażowy czarny metal z lat dziewięćdziesiątych, jak i surowość oraz wściekłość punka. Dodajcie do tego zawodzenia i krzyki dochodzące z krypt i dalekich lasów, spowitych mgłą i chłodem. Przyznajcie sami – czyż taki obraz Pustki, zaserwowany nam przez członków Medico Peste i Mgły nie brzmi zachęcająco?

Jeśli przepadacie zarówno za Misfits, jak i Darkthrone, ten album z pewnością przypadnie Wam do gustu.

Już teraz możecie posłuchać wydanego przez wytwórnię Malignant Voices dzieła w ramach wyjątkowego streamu, który znajdziecie poniżej:

“Citizenship of the Abyss” został nagrany w No Solace Studio pod czujnym okiem M. (Mgła).

Dostępny będzie w dwóch wersjach; w standardowym jewel case CD i w formie limitowanej, która wyróżniać się będzie czerwonym pudełkiem i dołączoną naszywką.

Autorem okładki jest A. von Ritter.

Podobne artykuły

Posłuchaj nowego utworu Amenra

Agata Laszuk

Posłuchaj “Na Jedno Kopyto”, czyli nowej płyty Zenka (Kabanos)

Tomasz Koza

SPOIWO na początku grudnia w Łodzi i Warszawie

Tomasz Koza

Zostaw komentarz