MUZYKA NEWSY

Kirk Hammett, Phil Anselmo i inni – wszyscy słuchają “Dance Macabre” zespołu Ghost


Premiera kolejnego albumu zespołu Ghost zbliża się wielkimi krokami, więc zespół coraz intensywniej promuje swoje nowe wydawnictwo. Tym razem w akcję promocyjną zorganizowaną na Instagramie włączyły się… gwiazdy i celebryci.

Na Instagram Stories, Ghost zaczął publikować krótkie filmiki, na których znane osobistości słuchają z aprobatą premierowego utworu. Nowy kawałek, czyli „Dance Macabre” doceniają między innymi postaci świata muzyki – Kirk Hammett, Phil Anselmo, Charlie Benante z Anthrax oraz muzycy zespołu Deftones. Obok nich do piosenki wesoło plumkają sportowcy – zapaśnicy, hokeiści – i inne, mniej lub bardziej znane postaci świata mediów i Internetu.

I stitched Ghost Instagram Stories up into one (not so) seamless video from r/Ghostbc


Instagram Stories, gdyby ktoś nie wiedział, to odpowiedź Facebooka na wielką popularność Snapchata.

Działa to na podobnej zasadzie, więc filmiki trwają po kilkanaście-kilkadziesiąt sekund. Jednak jeden z użytkowników Reddita połączył wszystkie w jeden i w ten sposób słuchacze otrzymali nowy utwór zespołu Ghost w całości. Utrzymany jest w rockowej stylistyce lat 80., a sam zespół zapowiedział jego oficjalną premierę na 18 maja. Można odsłuchać go już między innymi w serwisach streamingowych, na przykład Spotify.

Źródło: Reddit

Podobne artykuły

Behemoth prosi o nieużywanie obrazu trasy Rzeczpospolita Niewierna. “TO NIE JEST POLSKIE GODŁO”

Lena Knapik

Grupa Avenged Sevenfold jest skoncentrowana na nowym materiale

Bartłomiej Pasiak

W Birmingham powstanie most i ławka Black Sabbath ku czci zespołu

Lena Knapik

Zostaw komentarz