Image default
MUZYKA

Zapraszamy na koncert The Sky Is, 71TONMAN i Black Tundra we Wrocławiu

Grudniowe wieczory w naszej strefie klimatycznej raczej nie bywają słoneczne, a ten pewnie nie będzie wyjątkiem. Ubierzcie zatem kurtki, czapki, ciepłe buty i wbijajcie tłumnie do Black Moon na ostatni w tym roku sort ciężkich riffów serwowany przez Deaf Snowman Booking! Waszymi przewodnikami w poszukiwaniach pustki w przestrzeni będą THE SKY IS, 71TONMAN i Black Tundra.


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


THE SKY IS (Warszawa) – spójrzmy w niebo i wspólnie odpłyńmy! Instrumentalny kwartet dał się poznać od najlepszej strony dzięki ostatniemu wydawnictwu “TÉLÉPATHIE”. Piękny mariaż przestrzennych, subtelnych melodii podszytych miłością do ciężkiego riffu, spuentowany nieszablonową grą sekcji rytmicznej. W tej grze kontrastów nie ma miejsca na jednoznaczność – ciemność idzie w parze ze światłem a atmosfera niepokoju z poczuciem oczyszczenia.

71TONMAN (Wrocław) – najcięższy superbohater przybędzie tańczyć tempem leniwca w rytm jeszcze pachnącego “Earthwreck”. Usłyszycie w jego arsenale miażdżące riffy, głębokie growle i dźwiękowy obłęd! Prasa fachowa jednogłośnie potwierdza – niesamowita post-apokaliptyczna pocztówka dźwiękowa.

Black Tundra (Warszawa) – powolne riffy ryjące krajobraz lodowej pustyni. Dostojne melodie w mieszance Doom/Sludge/Post Metalu toczą muzycy ex-Dopelord i Hidden Haze.

Kiedy: 15.12
Gdzie: Black Moon, ul. Robotnicza 8, 53-608 Wrocław
Bilety: 15 zł
Więcej informacji na stronie wydarzenia

Informacja prasowa

Podobne artykuły

Posłuchaj nowego singla Vader

Tomasz Koza

Eximperituserqethhzebibšiptugakkathšulweliarzaxułum prezentuje nowy utwór

Agata Laszuk

Barren Earth przedstawia nowy utwór “Withdrawal”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz