Strona główna » Aerosmith wraca do Polski z pożegnalną trasą
NEWSY WYDARZENIA

Aerosmith wraca do Polski z pożegnalną trasą

 
Poniedziałek, 14 listopada 2016 – Aerosmith – najlepszy rock’n’rollowy zespół Ameryki – ogłosił dziś gigantyczną, europejską trasę w jaką wyruszą w przyszłym roku. Prosto z niezwykle udanych koncertów w Ameryce Południowej, Aerosmith ponownie przeprawi się przez Atlantyk, przywożąc ze sobą jedno z największych rockowych show w historii. Zapowiada się show, które koniecznie trzeba zobaczyć w 2017 roku, zwłaszcza, że jest to pożegnalna trasa Aerosmith, którą zespół zakończy działalność mówiąc swoim fanom: “Aero-Vederci Baby!”.Aerosmith właśnie zakończyli serię wyprzedanych koncertów w Ameryce Południowej, dając czadu dla swoich najwierniejszych fanów w Chile, Argentynie, Kolumbii, Boliwii, Brazylii, Peru i Meksyku. Ich powrót do Europy jest wyczekiwany przez fanów i grające podobną muzykę zespoły. Częścią trasy Aero-Vederci Baby będą również największe festiwale na świecie, takie jak Sweden Rock, francuski Hellfest i legendarny Download Festival w Donington w Wielkiej Brytanii.

Nie przegap tej szansy, żeby zobaczyć Aerosmith w Europie – to “Auf Wiedersehen”, “A Bientot”, “Hasta Pronto”, “Do zobaczenia”… to Aero-Vederci Baby!

Koncert w Polsce odbędzie się 2 czerwca w krakowskiej Tauron Arena. Przedsprzedaż dla zarejestrowanych użytkowników strony LiveNation.pl rozpocznie się 16 listopada o godzinie 10:00.

Bilety na dużą część trasy “Aero-Vederci” wejdą do ogólnej sprzedaży od 18 listopada o godzinie 10:00 na LiveNation.pl.

Podobne artykuły

Polskie koncerty Delain, Evergrey oraz Kobra and the Lotus coraz bliżej

Tomasz Koza

Katatonia razy trzy, już na początku października w Polsce!

Tomasz Koza

Rotting Christ w Polsce

Tomasz Koza

Therion w przyszłym roku na trzech koncertach w Polsce

Tomasz Koza

Hologram Dio z trasą po całym świecie

Lena Knapik

Kat & Roman Kostrzewski: jesienna trasa już w przyszłym tygodniu

Tomasz Koza

Zostaw komentarz