Image default
INNE NEWSY PŁYTY

Behemoth wraca do kaset magnetofonowych


Z rozrzewnieniem wspominasz analogowe czasy, sceptycznie podchodzisz do “jutubów”, “spotifajów” i innych “ajtiunów” albo masz w swoim passacie stare radio? Behemoth szykuje nie lada gratkę właśnie dla ciebie. Już 27 lutego na magnetofonowych kasetach ukażą się albumy “The Satanist” i “Evangelion“.

Powrót do przeszłości będzie miał jednak limitowany nakład. Kasety można już jednak zamawiać na stronie oldschoolrecords.eu lub mystic.pl. Miejmy nadzieję, że niebawem do kompletu Behemoth zaoferuje sygnowany logiem kapeli specjalny ołówek do przewijania taśmy.

Tymczasem prace nad nowym albumem trwają.

Niedawno w mediach społecznościowych Nergal zamieścił filmiki z Sound Division Studio, gdzie nagrywał wokale, a wywiadzie dla MetalInjection.net przyznał:

Nie mam wątpliwości i szczerze mogę przyznać, że ten album będzie niesamowity.
(…) Nie oczekujcie, że powiem coś w stylu “to będzie lepsze od ‘The Satanist’ czy ‘Evangelion'”. Nie. To jest kolejny, wyróżniający się album Behemotha i mam nadzieję, że będzie mówił sam za siebie, a ludzie go pokochają. Musicie być cierpliwi. Potrzeba jeszcze kilka miesięcy na dokończenie nagrań i produkcji, ale mam nadzieję, że warto poczekać.

Źródło: Facebook.com/behemoth

Podobne artykuły

Kreator: Szatan jest prawdziwy

Tomasz Koza

TSA 8.10 zagra w Poznaniu

Tomasz Koza

Ensiferum prezentuje teledysk do utworu “Way Of The Warrior”

Lena Knapik

Zostaw komentarz