INNE NEWSY PŁYTY

Behemoth wraca do kaset magnetofonowych


Z rozrzewnieniem wspominasz analogowe czasy, sceptycznie podchodzisz do “jutubów”, “spotifajów” i innych “ajtiunów” albo masz w swoim passacie stare radio? Behemoth szykuje nie lada gratkę właśnie dla ciebie. Już 27 lutego na magnetofonowych kasetach ukażą się albumy “The Satanist” i “Evangelion“.

Powrót do przeszłości będzie miał jednak limitowany nakład. Kasety można już jednak zamawiać na stronie oldschoolrecords.eu lub mystic.pl. Miejmy nadzieję, że niebawem do kompletu Behemoth zaoferuje sygnowany logiem kapeli specjalny ołówek do przewijania taśmy.

Tymczasem prace nad nowym albumem trwają.

Niedawno w mediach społecznościowych Nergal zamieścił filmiki z Sound Division Studio, gdzie nagrywał wokale, a wywiadzie dla MetalInjection.net przyznał:

Nie mam wątpliwości i szczerze mogę przyznać, że ten album będzie niesamowity.
(…) Nie oczekujcie, że powiem coś w stylu “to będzie lepsze od ‘The Satanist’ czy ‘Evangelion'”. Nie. To jest kolejny, wyróżniający się album Behemotha i mam nadzieję, że będzie mówił sam za siebie, a ludzie go pokochają. Musicie być cierpliwi. Potrzeba jeszcze kilka miesięcy na dokończenie nagrań i produkcji, ale mam nadzieję, że warto poczekać.

Źródło: Facebook.com/behemoth

Podobne artykuły

Spotkanie z gitarzystą Korn w Polsce

Tomasz Koza

Helloween Pumpkins United na koncercie w Polsce

Tomasz Koza

Zapraszamy na grudniowy Foad Fest 2017!

Tomasz Koza

Zostaw komentarz