NEWSY WYDARZENIA

Behemoth wyruszy w trasę z Lamb of God i Slayer. Nergal zapowiada nową płytę.

O światowym poziomie pomorskiej Bestii chyba nie trzeba nikomu przypominać. Rodzima duma Behemoth po raz kolejny będzie prężnie promować swój ostatni album “The Satanist”, tym razem przyjdzie im robić to Stanach Zjednoczonych u boku równie zasłużonych ekip: Lamb of God oraz Slayer. Wymienione zespoły wystartują 12 lipca w mieście Bemidji w stanie Minnesota, a swoją wędrówkę zakończą 20 sierpnia w Phoenix w Arizonie. Przez zaplanowany program 21 dni będą siać zniszczenie i pożogę.

Nergal, lider Behemoth nie ukrywa radości z tego przedsięwzięcia. W swojej wypowiedzi ujawnił informację, która zaciekawi wszystkich fanów i oczekujących na wieści związane z następcą “The Satatnist”. Sam zainteresowany zapowiedział, że po wspomnianej trasie wraz z Lamb of God i Slayer, Behemoth rozpocznie “cykl” związany z tworzeniem materiału na nowy album. Tym samym, coś nadchodzi. Poniżej wypowiedź Adama “Nergala” Darskiego:

Z największą dumą przekazujemy informację o trasie Slayer, Lamb Of God i Behemoth która odbędzie się w USA tego lata! Z największym entuzjazmem raz jeszcze połączymy siły z żyjącymi legendami oraz naszymi przyjaciółmi! Z równie wielką przyjemnością powrócimy do Ameryki Północnej po raz ostatni przed rozpoczęciem cyklu związanego z powstawaniem nowej płyty. Przyłączcie się wraz z nami do tego ekstremalnego święta!
Podobne artykuły

Sólstafir i Myrkur w grudniu zagrają w Krakowie

Tomasz Koza

„Ace Of Spades” w wykonaniu Davida Vincenta i braci Cavalera

Agata Laszuk

Wyjątkowe koncerty Blindead z okazji jubileuszu “Autoscopia / Murder In Phazes”

Agata Laszuk

Zostaw komentarz