Deep Purple
Strona główna » Deep Purple wkroczy do studia, nowy album w drodze!
NEWSY

Deep Purple wkroczy do studia, nowy album w drodze!

Gitarzysta Deep Purple, Steve Morse wygadał się, że grupa jeszcze w tym roku wkroczy do studia nagraniowego, aby zarejestrować nowy materiał. Dla wielu fanów zespołu jest to dość dużą niespodzianką, ponieważ muzycy jakiś czas temu ogłosili „pożegnalną trasę” i koniec działalności. Jednak, jak wszyscy dobrze wiemy tego typu zapowiedzi nigdy nie wolno brać na poważnie.

Członkowie Deep Purple jasno mówili, że „The Long Goodbye Tour” będzie ostatnią szansą, aby na żywo zobaczyć tych wybitnych artystów z ponad pięćdziesięcioletnim stażem scenicznym. Muzycy na pewien czas zajęli się innymi projektami i po krótkiej przerwie wracają.

Będzie nowa płyta Deep Purple i prawdopodobnie koncerty w USA.

Steve Morse został zapytany podczas wywiadu dla „Andertons Music Co.” o plany na najbliższą przyszłość. Ten odpowiedział: „Rozpoczynamy pracę nad dwoma albumami – jednym z Flying Colors oraz jednym z Deep Purple.”

Tak wyraził się o jeszcze niezapowiedzianych koncertach: „Wiem również, że jest jeszcze wiele koncertów Deep Purple, które nie zostały zapowiedziane, więc nie mówcie, że wam powiedziałem.”

Morse również został zapytany o światową trasę koncertową: „Nie wiem. W tym roku raczej będziemy grać w Stanach, ale jeszcze nic nie jest zatwierdzone. Posługuję się mocą plotek!”

Ostatnim albumem tego zasłużonego bandu było „InFinite” z 2017 roku. „Pożegnali” się z polską publicznością koncertem 1 lipca 2018 roku, który był częścią „The Long Goodbye Tour”.

Źródło / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Volbeat dwukrotnie przerwał ten sam koncert

Mateusz Lip

Amorphis w studio. Nowy album zespołu w drodze

Dominika Kudła

Brutalna napaść na frontmana Pro-Pain

Lena Knapik

Tides From Nebula rozpoczynają trasę koncertową

Tomasz Koza

Nowy album Otep jeszcze w 2018 roku

Lena Knapik

King Parrot dołącza do europejskiej trasy Decapitated

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!