Black Sabbath Multikino
Strona główna » Black Sabbath “The End of The End” – 11 października w Multikinie! Wygraj bilety do kina
KONKURSY NEWSY

Black Sabbath “The End of The End” – 11 października w Multikinie! Wygraj bilety do kina
“The End of the End” dokumentuje ostatnią w historii trasę koncertową zespołu Black Sabbath. Zespół, który odpowiada za wykreowanie brzmienia Metalu po ponad 50 latach działalności wszedł po raz ostatni w historii na scenę przed rodzimą publicznością w Birmingham.

Black Sabbath tego wieczoru na wyprzedanej co do miejsca arenie wykonało mające wpływ na parę pokoleń legendarne już utwory. Podczas retransmisji koncertu zobaczymy również ekskluzywne wywiady, w których członkowie zespołu opowiedzą jak udało im się przez tyle lat z sukcesami funkcjonować na scenę. Poznamy również relacje pomiędzy członkami zespołu, Ozzy Osbournem, Tonym Iommim i Geezerem Butlerem. Po trwającej połowę dekady karierze to ostatnia szansa aby zarówno starzy jak i młodzi fani wspólnie zobaczyli ostatni raz na scenie najlepszy zespół metalowy wszech czasów.

Nagranie koncertu “The End of the End” zrealizowano 4 lutego 2017 roku w Birmingham, był to 81 koncert z kończącej karierę trasy koncertowej „The End Tour”. Jest to niestety ostatnie słowo zespołu, który odpowiada za brzmienie Metalu i miał wpływ na parę pokoleń fanów jak i było inspiracją dla wielu późniejszych artystów co widać w twórczości sceny po dziś dzień.

“The End of the End” będzie można zobaczyć 11 października 2017 roku o godz. 20.00 w wybranych kinach sieci Multikino: Bydgoszcz*, Gdańsk, Gdynia*, Katowice, Kraków*, Jaworzno*, Lublin*, Łódź*, Olsztyn*, Poznań 51, Rybnik*, Rzeszów*, Szczecin*, Warszawa Targówek*, Warszawa Ursynów*, Warszawa Złote Tarasy*, Wrocław Pasaż oraz Zabrze.


KONKURS


Wraz z siecią Multikino mamy dla Was podwójne zaproszenia na wybrane seanse. Pod uwagę są brane kina oznaczone gwiazdką (patrz wyżej). Zasady są następujące:

1. Udostępnij publicznie tego newsa na swojej tablicy na portalu Facebook.

2. Oznacz serwis @metalnews.pl i osobę towarzyszącą, którą chcesz zaprosić do kina oraz podaj miejscowość. Upewnij się, że zostaliśmy oznaczeni, bez tego nie będziemy mogli znaleźć Twojego posta oraz, że nazwa miasta (np. Warszawa Złote Tarasy) została wpisana.

3. Spośród wszystkich zgłoszeń, wybierzemy po jednej parze, które nagrodzimy biletami do kina.

4. Pod uwagę bierzemy tylko osoby, które posługują się prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

5. Zakończenie w niedzielę 8.10. Wyniki podamy tego samego dnia na naszej tablicy FB.

Informacja prasowa / Fot. Multikino – materiały prasowe

Podobne artykuły

Satyricon – premiera płyty i transmisja koncertu!

Tomasz Koza

Biografia Nicka Menzy, byłego perkusisty Megadeth, nie zostanie ocenzurowana

Lena Knapik

Premiera teledysku Hunter do utworu “Niewesołowski”

Tomasz Koza

Nowy teledysk od Annihilator (NSFW)

Lena Knapik

Azarath odsłania kolejne karty. Posłuchajcie nowego utworu.

Tomasz Koza

Orphaned Land prezentuje okładkę nowego wydawnictwa

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!