Strona główna » Blaze Bayley w maju wróci do Polski i to na cztery koncerty!
NEWSY WYDARZENIA

Blaze Bayley w maju wróci do Polski i to na cztery koncerty!

Były frontman brytyjskiej legendy heavy metalu Iron Maiden, Blaze Bayley odwiedzi nasz kraj na czterech koncertach! Występy odbędą się w ramach światowej trasy, która swój początek będzie miała 11 lutego w Malcie. Natomiast do Polski muzyk zawita dopiero w maju, kolejno 4 maja – Wrocław, klub Liverpool, 5 maja – Tychy, klub Underground, 6 maja – Stalowa Wola, klub Labirynt, 7 maja – Olsztyn, Nowy Andergrant.

Niestety na chwilę obecną nie są znane dalsze szczegóły koncertów w Polsce, takie jak support czy ceny biletów. Gdy tylko je poznamy, na pewno Was o tym poinformujemy. Bądźcie z nami na bieżąco.

Blaze nagrał z Iron Maiden dwie płyty: “The X Factor” (1995) oraz “Virtual XI” (1998). Po odejściu z Iron Maiden rozpoczął solową karierę.

Podobne artykuły

Premiera nowego albumu i teledysku Anti Tank Nun

Tomasz Koza

Metalmania 2017: gość specjalny i festiwalowy rozkład jazdy

Tomasz Koza

Metalmania 2017: poznaj ceny biletów

Tomasz Koza

Metallica publikuje nieznane wcześniej nagranie „For Whom the Bell Tolls” z 1986 roku

Agata Laszuk

Gitarzysta Megadeth został ojcem bliźniaków

Lena Knapik

Za Ćmą w Dym: Furia, Thaw, Sacrilegium oraz Licho jesienią wyruszą w trasę

Tomasz Koza

1 komentarz

Kuba 22 stycznia 2017 at 19:39
0

bilety będą za pewne w okolicy 50 złotych. Warto na Blaze’a wbić, gdziekolwiek 😀 widziałem Go już 5 razy i za każdym razem dawał z siebie wszystko! Co ciekawe, będzie promował na tych koncertach swój nowy album, który jeszcze nie wyszedł.

Blaze to niesamowicie pozytywny gość, łapie świetny kontakt z publiką, a po koncercie można zrobić sobie fotkę i zdobyć autograf, czy to na jego solowych albumach, czy na tych, na których śpiewał w Iron Maiden! 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz