Blaze Bayley
Strona główna » Blaze Bayley w maju wróci do Polski i to na cztery koncerty!
NEWSY WYDARZENIA

Blaze Bayley w maju wróci do Polski i to na cztery koncerty!

Były frontman brytyjskiej legendy heavy metalu Iron Maiden, Blaze Bayley odwiedzi nasz kraj na czterech koncertach! Występy odbędą się w ramach światowej trasy, która swój początek będzie miała 11 lutego w Malcie. Natomiast do Polski muzyk zawita dopiero w maju, kolejno 4 maja – Wrocław, klub Liverpool, 5 maja – Tychy, klub Underground, 6 maja – Stalowa Wola, klub Labirynt, 7 maja – Olsztyn, Nowy Andergrant.

Niestety na chwilę obecną nie są znane dalsze szczegóły koncertów w Polsce, takie jak support czy ceny biletów. Gdy tylko je poznamy, na pewno Was o tym poinformujemy. Bądźcie z nami na bieżąco.

Blaze nagrał z Iron Maiden dwie płyty: “The X Factor” (1995) oraz “Virtual XI” (1998). Po odejściu z Iron Maiden rozpoczął solową karierę.

Podobne artykuły

Szaleństwo, Scorpions opanowało cały świat!

Tomasz Koza

Helloween prezentuje nowy utwór

Tomasz Koza

Sabaton miał wypadek w Tunezji! Nie wystąpią z tego powodu w Gdańsku

Bartłomiej Pasiak

Nowy album Dimmu Borgir w 2017(?)

Tomasz Koza

Metallica i Judas Priest w wykonaniu Jelonka już w najbliższą niedzielę w Poznaniu

Tomasz Koza

Mastodon pracuje nad nowym albumem, premiera w 2017 roku.

Lena Knapik

1 komentarz

Kuba 22 stycznia 2017 at 19:39

bilety będą za pewne w okolicy 50 złotych. Warto na Blaze’a wbić, gdziekolwiek 😀 widziałem Go już 5 razy i za każdym razem dawał z siebie wszystko! Co ciekawe, będzie promował na tych koncertach swój nowy album, który jeszcze nie wyszedł.

Blaze to niesamowicie pozytywny gość, łapie świetny kontakt z publiką, a po koncercie można zrobić sobie fotkę i zdobyć autograf, czy to na jego solowych albumach, czy na tych, na których śpiewał w Iron Maiden! 🙂

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!