Image default
NEWSY WYDARZENIA

Broken Teeth w Polsce


Winiary Bookings oraz M.A.D. Tourbooking mają przyjemność zaprosić na koncert hardcore’owej załogi z Manchesteru Broken Teeth. Po udanych koncertach z Sick of it All zespół wraca do Polski, aby tym razem pokazać się przed poznańską publicznością! Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży, w dniu koncertu cena wzrośnie o 10 zł.

Broken Teeth to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych ekip hardcore’owych w UK. Zespół powstał już w 2007 roku i od początku wybuchał frustracją i agresją. Po latach ciężkiej pracy i koncertowaniu w Wielkiej Brytanii zespół wyruszył w Europę, gdzie udało im się zagrać kilka tras, weekenderów oraz festiwali. To wszystko poskutkowało wspólnymi trasami z m.in. takimi zespołami jak TERROT, SICK OF IT ALL czy TRAPPED UNDER ICE.

W roku 2015 zespół był częścią jednej z największych hardcorowych tras na świecie PERSISTANCE TOUR i zagrał na takich festiwalach jak UNITED BLOOD FESTIVAL (Richmond, USA) czy HELLFEST (Francja).

Najnowszy album “AT PEACE AMONGST CHAOS” wyprodukowany przez Nick’a Jetta z TERROR to 10 utworów czystej agresji i nienawiści do współczesnego społeczeństwa.

Podobne artykuły

Nowy teledysk Prophets of Rage do utworu “Strength In Numbers”

Tomasz Koza

Children of Bodom: obejrzyj nowe lyric video

Lena Knapik

Kataklysm i Hypocrisy wspólnie na jedynym koncercie w Polsce w 2018 roku

Dominika Kudła

Zostaw komentarz