Strona główna » Broken Teeth w Polsce
NEWSY WYDARZENIA

Broken Teeth w Polsce


Winiary Bookings oraz M.A.D. Tourbooking mają przyjemność zaprosić na koncert hardcore’owej załogi z Manchesteru Broken Teeth. Po udanych koncertach z Sick of it All zespół wraca do Polski, aby tym razem pokazać się przed poznańską publicznością! Bilety w cenie 35 zł w przedsprzedaży, w dniu koncertu cena wzrośnie o 10 zł.

Broken Teeth to obecnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych ekip hardcore’owych w UK. Zespół powstał już w 2007 roku i od początku wybuchał frustracją i agresją. Po latach ciężkiej pracy i koncertowaniu w Wielkiej Brytanii zespół wyruszył w Europę, gdzie udało im się zagrać kilka tras, weekenderów oraz festiwali. To wszystko poskutkowało wspólnymi trasami z m.in. takimi zespołami jak TERROT, SICK OF IT ALL czy TRAPPED UNDER ICE.

W roku 2015 zespół był częścią jednej z największych hardcorowych tras na świecie PERSISTANCE TOUR i zagrał na takich festiwalach jak UNITED BLOOD FESTIVAL (Richmond, USA) czy HELLFEST (Francja).

Najnowszy album “AT PEACE AMONGST CHAOS” wyprodukowany przez Nick’a Jetta z TERROR to 10 utworów czystej agresji i nienawiści do współczesnego społeczeństwa.

Podobne artykuły

Wypadek samochodowy Panzerfaust. Zespół stracił sprzęt

Lena Knapik

The Prodigy headlinerem Capital of Rock 2017. Wolfmother po raz pierwszy w Polsce.

Tomasz Koza

Leader of Down: posłuchaj gościnnego występu lidera Motörhead

Dominika Kudła

The Rolling Stones powracają po 11 latach do Polski!

Albert Markowicz

Rotting Christ rozstaje się z basistą

Agata Laszuk

Negură Bunget kolejną gwiazdą Castle Party

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!