Strona główna » Brutal Assault 2017: Devin Townsend Project, Tiamat, Swallow the Sun, Walls of Jericho wzmacniają skład festiwalu
NEWSY WYDARZENIA

Brutal Assault 2017: Devin Townsend Project, Tiamat, Swallow the Sun, Walls of Jericho wzmacniają skład festiwalu

Ten epicki występ przeszedł do historii. Wielu z Was zapewne pamięta, kiedy w 2010 roku na brutalową wyszli muzycy Devin Townsend Project, a pierwszy wydany dźwięk otworzył niebo, w fanów uderzyła struga deszczu, która następnie przerodziła się w wielką burzę. Klimat, sceneria rodem z filmu nie wystraszyła maniaków i pomimo warunków każdy bawił się doskonale. W ten sposób zespół stworzył jedno z najsilniejszych przeżyć w historii festiwalu, o którym mówi się do dziś.

Po latach grupa ponownie zagra na czeskiej ziemi, czy tym razem również przybędą z dodatkowym bagażem atrakcji zbliżonych do możliwości bogów? Na pewno będzie to wielkie przeżycie znów zobaczyć ich na żywo.

Kolejna aktualizacja programu tegorocznego Brutal Assault niesie ze sobą kolejny szereg zasłużonych załóg. Do ujawnionych wcześniej artystów dołączą szwedzcy mistrzowie doom metalu z Tiamat, którzy przygotowali specjalny set w postaci zagrania w całości albumu “Wildhoney”. Zarówno Walls of Jericho jak ich charyzmatyczna frontwoman – Candace Kucsulain powinni wpisać się w kategorię spod znaku “wysoka wydajność”. Ich występu nie można po prostu przegapić.

Kolejnymi zapowiedziami są występy klimatycznych grup Swallow the Sun i God is an Astronaut, których obecność powinna ucieszyć niejednego fana ich muzyki. Natomiast dla entuzjastów melodyjnej odmiany death metalu i thrash metalu, organizatorzy postanowili ściągnąć szwedzką formację The Crown. Następnie będzie trzeba przygotować się na koncerty Birds in Row, Deathwish Inc., Zhrine, Oceans Ate Alaska oraz Visions of Disorder.22 edycja tejże imprezy odbędzie się w dniach 9 – 12 sierpnia 2017. Już teraz można rezerwować karnety w cenie 78 EURO (około 350zł*) w przedsprzedaży za 4-dniowy karnet (do 30.04.2017).

Podobne artykuły

Oranssi Pazuzu, Cobalt i Entropia już za niespełna dwa tygodnie na mini trasie po Polsce

Tomasz Koza

Adam “Nergal” Darski oskarżony o znieważenie godła Polski

Lena Knapik

Napalm Death, Brujeria i Iron Reagan przyjadą do Polski!

Tomasz Koza

Acid Drinkers: zmiany w składzie zespołu

Lena Knapik

Koncert Toto w Polsce z okazji 40-lecia

Tomasz Koza

Grammy 2017: zwycięzcy i wspólny występ Metalliki i Lady Gagi

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!