Image default
NEWSY WYDARZENIA

Dark Fest wróci w przyszłym roku?

Organizatorzy choć z lekkimi potknięciami, ale bardzo dobrze rokującego Dark Fest na początku tego roku poinformowali, iż zmuszeni zostali do odwołania kolejnej edycji w 2017 r. W skrócie powodem była przytłaczająco ciężka do udźwignięcia organizacja:

“(…) Przyczyn jest wiele, ale główną jest to, iż organizacja festu to duże wyzwanie finansowe i czasowe, a z jednym i drugim mamy w chwili obecnej największy kłopot. Po pierwsze na ten rok zostaliśmy jedynie w dwóch (Siwy i Ogon), inni współorganizatorzy, którzy działali z nami w poprzednich latach zrezygnowali. My natomiast wpadliśmy w tą naturalną pętlę, że albo pracujemy, żeby mieć pieniądze na organizację DF, a wtedy nie mamy czasu, kiedy się tym zająć albo dokładnie odwrotnie, czyli jak się zajmujemy festem, to nie zarabiamy kasy na DF…”


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Od tamtej chwili minęło 9 miesięcy ciszy, aż do dziś. Na swoim facebookowym profilu administrator umieścił właśnie tajemniczy post, który może sugerować, że organizatorzy Dark Fest nie składają broni i chcą utrzymać markę w ryzach. Przypomnijmy, że w poprzednich latach na deskach sceny zagrali m.in. Primordial, God Dethroned, Virgin Snatch, F.A.M., Christ Agony i wielu innych.

Grafika: Materiały promocyjne

Podobne artykuły

TSA za kilka dni zagra w Gdańsku

Tomasz Koza

Obejrzyj nowy teledysk Opeth

Lena Knapik

Nergal: pomóżmy samotnym matkom. Akcja charytatywna klubu Progresja.

Tomasz Koza

Zostaw komentarz