Epica
Strona główna » Epica świętuje tysięczny występ
NEWSY WYDARZENIA

Epica świętuje tysięczny występ

Epica przygotowuje wyjątkowe show z okazji ważnego kamienia milowego w karierze grupy. Jak się okazuje, koncert, który odbędzie się 14 kwietnia 2018 w holenderskim Tilburgu będzie tysięcznym koncertem w historii zespołu – odbędzie się też w Poppodium 013, tym samym miejscu, w którym wszystko zaczęło się 16 lat temu.

Na chwilę obecną wiadomo, że oprócz głównej gwiazdy zagrają także Myrkur i Oceans of Slumber. Inne zespoły zostaną wkrótce ogłoszone.

Sprzedaż pierwszych biletów rozpoczęła się w tę sobotę, 4 listopada o 11:00. Dostępny jest też pakiet, w którego skład wchodzi ekskluzywna koszulka upamiętniająca to wydarzenie.


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Simone Simons:

„W 2002 nie mogliśmy nawet sobie wyobrazić, że pewnego dnia zagramy nasz tysięczny koncert! Nie doszłoby do tego, gdyby nie wsparcie naszych najdroższych i najbardziej lojalnych fanów, naszego legionu, więc by uczynić tę noc niezapomnianą, zaprosiliśmy kilku świetnych gości by współtworzyli go z nami!”

Mark Jansen:

„Pamiętam nasz pierwszy występ w 013 w Tilburgu tak, jakby to było wczoraj. Graliśmy wtedy jako support Anathemy, a teraz, 16 lat później, mamy zaszczyt grać po raz tysięczny, w tym samym klubie – jednak teraz jako headliner. Nigdy nie osiągnęlibyśmy tego bez naszych wiernych fanów. Chcieliśmy świętować ten niesamowity wieczór razem z naszymi fajnymi gośćmi specjalnymi! Mamy nadzieję, że zobaczymy Was wszystkich w Tilburgu!”

Źródło: Metalstorm.net / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Były gitarzysta Anthrax, Dan Spitz oskarżany o gwałt

Agata Laszuk

Papa Emeritus z Ghost spadł ze sceny

Lena Knapik

Metallica przygotowuje “…And Justice For All” i „Black Album” w wersji deluxe

Agata Laszuk

Obscura ukończyła prace nad nowym albumem „Diluvium”

Dominika Kudła

3-majówka już za dwa miesiące

Tomasz Koza

MetalPoodle: Gene Simmons z Kiss opatentowałby powietrze

Lena Knapik

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!