NEWSY WYDARZENIA

Enslaved: Cały album „Frost” po raz pierwszy na żywo

Jeśli lubicie Enslaved i planujecie odwiedzić przyszłego lata Norwegię, może Was zainteresować ostatnia wieść dotycząca planowanego wydarzenia z ich udziałem. Po tym, jak zagrali w całości ich debiutancki album „Vikingligr Veldi” na tegorocznym festiwalu Beyond The Gates, muzycy z Enslaved zdecydowali się powrócić na niego w przyszłym roku z następnym albumem, który zagrają od początku do końca. Tym razem padło na „Frost”.

Festiwal odbędzie się 23-25 sierpnia 2008 w Bergen – skąd pochodzi sam zespół.


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Wypowiedź organizatorów festiwalu:

Enslaved jest znaczącym elementem norweskiej sceny metalowej, zwłaszcza sceny w Bergen, więc jest mnóstwo sensu w zrobieniu z tego pewnej tradycji.

Jeśli wykonanie ‘Frost’ na żywo będzie na poziomie podobnym do tegorocznego, niesamowitego koncertu, jednego z najbardziej poruszających występów w historii Beyond The Gates, będziemy bardziej niż zachwyceni. Jesteśmy pewni, że zgodzą się z nami zarówno fani, jak i krytycy, których Enslaved powaliło na ziemię. Wiemy, że zespół szykuje coś bardzo, bardzo specjalnego na tę wyjątkową okazję, więc przygotujcie się na spotkanie z przodkami, Lokim, Wotanem i Fenrisem.”

Źródło: Metalstorm.net / Fot. Materiały promocyjne

Zostaw komentarz