Marilyn Manson
Strona główna » Marilyn Manson i Stone Sour zagrają w Polsce w 2018 roku!
NEWSY WYDARZENIA

Marilyn Manson i Stone Sour zagrają w Polsce w 2018 roku!

Marilyn Manson i Stone Sour na jednej scenie w 2018 roku! Zdecydowanie jedna z najbarwniejszych i najciekawszych postaci rockowej sceny muzycznej powraca do Polski!

Nietuzinkowy, nieprzewidywalny, charyzmatyczny – Marilyn Manson. Skandaliczny wizerunek, odrzucenie konserwatywnych wartości, a przede wszystkim porażająco mocna muzyka z kontrowersyjnym przesłaniem – to wszystko sprawiło, że w latach 90. Marilyn Manson niemal od razu stał się wrogiem publicznym nr 1, a dla milionów fanów – ikoną.

Po upływie ponad 20 lat nie sposób podważyć jego wysokiej pozycji wśród najważniejszych i najbardziej wpływowych gwiazd rocka wszechczasów. Jego sztuka wymknęła się z ram muzyki, przenikając do świata mody, telewizji, filmu i innych form współczesnej kultury. Po kilku latach milczenia Marilyn Manson powrócił z dziesiątym albumem „Heaven Upside Down”, który zaprezentuje podczas koncertu w Warszawie.

Gościem specjalnym będzie STONE SOUR.

Stone Sour ma na swoim koncie 6 albumów studyjnych, które sprzedały się na całym świecie łącznie w ponad czterech milionach kopii. Debiutancki album grupy z 2002 roku od razu został uznany jako jeden z najpopularniejszych i najbardziej znaczących hardrockowych wydań XXI wieku.

Najnowszy krążek zespołu nosi nazwę „Hydrograd”. „Naszym jedynym celem było stworzenie czadowego, rock and rollowego albumu” – mówi Corey Taylor. „Wyluzujmy, pozwólmy piosenkom odwalić robotę i stworzyć najlepszą rock and rollową playlistę, jaka kiedykolwiek powstała”.

Stone Sour tworzą: Corey Taylor (wokal), Josh Rand (gitara), Roy Mayorga (perkusja), Johny Chow (bas) i Christian Martucci (gitara).

Bilety w cenie 169 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od piątku 17 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 12 godzin.

Koncert planowany jest na 13 czerwca 2018 – Warszawa, Torwar. Ogólna sprzedaż ruszy w poniedziałek, 20 listopada o 12.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Informacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Ghost bez nowego albumu do 2021?

Redakcja

Pierwsze oficjalne zdjęcie I Am Morbid

Lena Knapik

Metallica i Judas Priest w wykonaniu Jelonka już w najbliższą niedzielę w Poznaniu

Tomasz Koza

W połowie czerwca do Poznania przyjedzie Hatebreed

Dominika Kudła

Cradle Of Filth zapowiada nowy album

Lena Knapik

Witchery prezentuje kolejny utwór z nowej płyty

Lena Knapik

1 komentarz

metal mym nałogiem 16 listopada 2017 at 12:34
0

O w moje urodziny Marilyn wie kiedy zagrać obecność obowiązkowa :3

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!