Strona główna » Evanescence już 20 czerwca w Polsce – niezbędnik koncertowy
NEWSY WYDARZENIA

Evanescence już 20 czerwca w Polsce – niezbędnik koncertowy

Poniżej zbiór najbardziej istotnych informacji praktyczno – organizacyjnych związanych z koncertem zespołu Evanescence w hali Torwar, który odbędzie się 20 czerwca 2017 r.

Rozpiska godzinowa*:
18:45 – Otwarcie bram hali Torwar,
19:30 – Strażacy
20:30 – Evanescence

*godziny orientacyjne (ostateczne decyzje, co do momentu wyjścia na scenę podejmuje sam artysta i jego management)

Parkingi przy hali:
Od ul. Czerniakowskiej parking bezpłatny ok. 100 miejsc, przed Lodowiskiem Torwar II parking płatny w cenie 20 zł – 140 miejsc, przed stadionem Legii parking płatny ok. 50 miejsc – opłatę należy uiścić w parkomacie.

Dojazd:
Lokalizacja hali Torwar pozwala na dogodny dojazd autobusem miejskim. Od ulicy Czerniakowskiej przystanek Torwar 03 – autobusy linii 141, 171, 185, dodatkowo od ulicy Łazienkowskiej przystanek Torwar 06 – autobusy linii 171 oraz od ulicy Solec przystanek Torwar 04 – autobusy linii 138, 141, 182, 185, 188.

Zakup biletów w dniu koncertu:
Będzie możliwość zakupienia biletu w dniu koncertu w wyznaczonym punkcie. Punkt sprzedaży wejściówek będzie czynny przy wejściu głównym od godziny 12:00. Wejściówki będzie można również nabyć za pośrednictwem strony eBilet.pl oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.

Osoby niepełnosprawne:
Osoby niepełnosprawne wchodzą głównym wejściem, a następnie kierują się w stronę wind, na I piętro i później na sektory W oraz D.

Gastronomia na koncercie:
W hali będą znajdować się punkty gastronomiczne. Pub oraz food-curt na kondygnacji pierwszej oraz punkty mobilne. Będzie można w nich zakupić m.in.: napoje gazowane, niegazowane, ciepłe przekąski, hot dogi, zapiekanki, popcorn, orzeszki oraz słodycze.

Palenie papierosów na koncercie:
Palenie papierosów będzie możliwe tylko w specjalnych strefach, czyli na tarasach na I piętrze. Poza tymi obszarami palenie papierosów na terenie imprezy będzie zabronione.

Czego nie można wnosić na koncert?
Na teren imprezy nie można wnosić: wszelkiego rodzaju broni, niebezpiecznych przedmiotów, parasoli z ostrymi zakończeniami, materiałów wybuchowych i pirotechnicznych, gazu pieprzowego, środków odurzających i substancji psychotropowych, płynów łatwopalnych, alkoholu, własnych artykułów spożywczych (w tym również napojów), sprzętu do rejestrowania dźwięku oraz video, wskaźników laserowych, latarek, wszelkiego rodzaju migających światełek, puszek, butelek, biżuterii z ćwieków, perfum, długich łańcuchów przy portfelach, paralizatorów, szklanych przedmiotów, banerów, instrumentów i urządzeń mechanicznych do wytwarzania nadmiernych dźwięków i hałasu, święcących bransoletek oraz pałeczek zawierających toksyczną substancję (m.in. glow sticks) oraz innych przedmiotów, które w ocenie organizatora lub ochrony mogą powodować zagrożenie.

Aparaty fotograficzne:
Do hali zabrania się wnoszenia wszelkiego rodzaju sprzętu rejestrującego audio-video oraz aparatów mogących mieć profesjonalne zastosowanie, w tym aparatów z wymienną optyką, oraz aparatów z zoomem optycznym powyżej 6x, kamerek gopro oraz wszelkiego sprzętu elektronicznego, który w ocenie organizatora lub ochrony może utrudniać widoczność innym uczestnikom wydarzenia.

Punkty medyczne:
Podczas trwania koncertu Evanescence w hali Torwar czynne będą punkty medyczne. Główny punkt medyczny będzie znajdował się na I piętrze w pobliżu toalet. Dodatkowo zorganizowane zostaną punkty mobilne.

Bankomaty:
Najbliższy bankomat znajduje się przed halą Torwar I, przy kasach, od strony ul. Łazienkowskiej.

Szatnia:
W trakcie trwania wydarzenia szatnia będzie odpłatna – 2zł za sztukę oraz 5 zł za plecak. Prosimy o niepozostawianie żadnych cennych oraz wartościowych rzeczy w szatni, ponieważ organizator nie będzie brał za nie odpowiedzialności. Przekazanie rzeczy do depozytu nie będzie możliwe.

Gadżety:
Podczas koncertu będzie przygotowane specjalne stoisko z oficjalnymi pamiątkami związanymi z zespołem. Stoisko z gadżetami będzie ulokowane w holu głównym przy wejściu na płytę.(inf. pras.)

Podobne artykuły

Rob Halford ujawnia 10 ulubionych albumów metalowych

Tomasz Koza

Cristina Scabbia: „Zawsze postrzegałam siebie na równi z mężczyznami w zespole”

Agata Laszuk

“Visitant” – nowy album Arsis jesienią

Agata Laszuk

Wintersun prosi fanów o wsparcie

Lena Knapik

Amon Amarth wypuścił wikińską grę mobilną w stylu arcade

Lena Knapik

XVI Festiwal Mocnych Brzmień już za miesiąc!

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!