Strona główna » Leprous powraca do Polski
NEWSY WYDARZENIA

Leprous powraca do Polski

Na scenie muzycznej, na której ciężko jest się wyróżnić i stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, pojawia się czasem diament.

2017 to rok świetnego powrotu LEPROUS! Na scenie muzycznej zespół ten ugruntował swoją pozycję, nieuchronnie zdobywając pozycję lidera sceny. Wyszedł z cienia i rósł w siłę dzięki wyprzedanym koncertom na europejskiej trasie Devina Townsenda. Dzięki tym koncertom chłopaki zyskali nowych fanów, a wypełnione po brzegi sale koncertowe mówią same za siebie – są już na językach wielu i gotowi na następny rozdział w karierze. LEPROUS nie każe nam długo na siebie czekać – powraca pod koniec 2017 roku z nowym albumem oraz największą jak do tej pory trasą koncertową. Ich islandzcy bracia, Agent Fresco, dołączą jako goście specjalni. W roli supportu zobaczymy zespoły AlithiA oraz Astrosaur.

Einar Solberg o nowym albumie:
 

Ten album jest idealnym przykładem tego, jak początkowy zamysł na płytę może się całkowicie różnić od efektu końcowego. Zaczęliśmy go pisać z takim samym planem, jaki mieliśmy podczas tworzenia „The Congregation”. Z czasem zrozumieliśmy, że szukamy bardziej żywego, organicznego i dynamicznego brzmienia. Jesteśmy z tego albumu szaleńczo dumni i nie możemy się doczekać, kiedy będziecie mogli go usłyszeć.

Zespół odwiedzi nasz kraj 21 listopada i zagra koncert w warszawskim klubie Proxima. Jako support wystąpią: AlithiA oraz Astrosaur. Bilety w cenie 55 zł dostępne będą w sprzedaży od 19.05.2017 od godz. 10:00 na LiveNation.pl i stodola.pl

(inf. pras.)

Podobne artykuły

Zagrożona przyszłość nowego albumu System of a Down. Serj Tankian: “Jestem zmęczony”

Agata Laszuk

Kirk Hammett otworzył wystawę na temat horrrorów

Agata Laszuk

150 wybrańców posłuchało nowych kawałków Behemotha… w kaplicy

Szymon Grzybowski

Roger Miret (Agnostic Front): “Sądzę, że wszyscy wzajemnie się inspirujemy”

Dominika Kudła

Brutal Assault 2017: Crowbar, Boris, Miss May I, Graveworm dołączają do składu festiwalu

Tomasz Koza

Śledztwo w sprawie Live Nation – nieczyste praktyki sprzedaży biletów

Dominika Kudła

Zostaw komentarz