NEWSY PŁYTY

Ghost: Premiera nowego albumu w kwietniu 2018?

Pod koniec roku 2016 Ghost ogłosił, że ich nowy album ujrzy światło dzienne najprawdopodobniej jesienią 2017, jednak sądowe perypetie zespołu skutecznie pokrzyżowały ich plany. Od tamtej pory trwa proces sądowy, który doprowadził do ostatecznego potwierdzenia prawdziwej tożsamości Papy Emeritusa III (którym okazał się być Tobias Forge), ale nie wydaje się, by przeszkodziło to zespołowi (bądź Tobiasowi) w wejściu do studia.

W jednym z wywiadów Forge powiedział, że Ghost od miesiąca jest już w studiu, a on sam ma nadzieję na premierę nowego albumu w kwietniu 2018.

Jesteśmy w studiu już od miesiąca i jeśli – odpukać – wszystko pójdzie dobrze, pod koniec roku będziemy mieć nowy album, jeszcze nie wydany, ale nagrany, zmiksowany i w ostatecznej postaci. A to, optymistycznie rzecz biorąc, oznacza, że wydamy nowy album w kwietniu – przypuszczalnie, miejmy nadzieję.

Nowy album ma być mroczniejszy i prawdopodobnie opowiadać będzie o upadku cywilizacji.

Można się więc spodziewać promujących album depresyjnych singli publikowanych w lutym lub marcu – w zależności od konkretnej daty premiery nowego albumu.

Źródło: MetalInjection.net / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Pierwsze opinie na temat filmu “Lords Of Chaos” są… dobre!

Lena Knapik

Mille Petrozza: “Nigdy nie byłem wielkim fanem uczenia się”

Dominika Kudła

Masz Facebooka? Możesz wygrać karnet na Brutal Assault 2018

Albert Markowicz

Zostaw komentarz