NEWSY

Richard Fortus zapowiada, że Guns N’ Roses wejdzie już niedługo do studia

Guns N’ Roses ma to do siebie, że każe czekać swoim fanom na nowe wydawnictwa przez bardzo długi czas. Dobrym tego przykładem jest ostatni album grupy, czyli „Chinese Democracy” z 2008 roku, na który fani musieli czekać aż 15 lat! Od wydania tego długo wyczekiwanego dzieła minęło już 10 lat i do tej pory nie doczekaliśmy się nowego materiału z obozu Guns N’ Roses. Nadzieję na wydanie następcy „Chinese Democracy” daje obecny gitarzysta grupy, Richard Fortus. Muzyk w jednym z wywiadów przyznał, że planują wejść do studia po zakończeniu trasy Slasha.

Richard Fortus potwierdził swoje słowa z grudnia 2018 roku.

Gitarzysta wypowiedział się o najbliższych planach grupy w wywiadzie dla „St. Louis Post-Dispatch”:

Slash jest obecnie w trakcie trasy. Gdy wróci, wejdziemy do studia i zaczniemy nagrywać. Mam nadzieję, że album pojawi się wkrótce. A później ruszymy w trasę koncertową.

Richard Fortus

Fortus w grudniu zeszłego roku również zapowiadał nowy album GNR:

Zamierzamy zarejestrować nowy materiał i wydać go wkrótce. Myślę, że to się stanie szybciej niż się tego spodziewacie. Mam taką nadzieję. Być może nawet przed końcem 2019 roku.

Richard Fortus

Slash niedawno rozpoczął europejską trasę koncertową.

We wtorek, 12 lutego wystąpił w łódzkiej Atlas Arenie. Podczas występu promował swój zeszłoroczny album pt. ”Living The Dream”, który wydał z Mylesem Kennedym i The Conspirators. Jako support wystąpił rodzimy Afromental i Phil Campbell and the Bastard Sons. Trasa zakończy się 15 marca koncertem w Lizbonie.

Podobne artykuły

Alice Cooper prezentuje nowy singiel!

Tomasz Koza

Były gitarzysta Black Label Society przyznał się do molestowania nieletniej

Lena Knapik

Grupa Avenged Sevenfold jest skoncentrowana na nowym materiale

Bartłomiej Pasiak

Zostaw komentarz