WIDEO

Aborted: zobacz teledysk do utworu “Deep Red”

Aborted oddał w ręce fanów trzeci klip promujący ostatnie, dziesiąte wydawnictwo zatytułowane „TerrorVision”. W ubiegłym roku ukazały się teledyski do „Squalor Opera” oraz „Vespertine Decay”. Tym razem wybór padł na utwór „Deep Red”, z którego oprawą wizualną możecie się zapoznać poniżej.


Utwór pochodzi z ostatniego krążka Aborted – “TerrorVision”.

Płyta ukazała się 21 września 2018 w barwach Century Media Records. Nad jej produkcją czuwał Kristian Kohlmannslehner. Do stworzenia okładki zaproszono Pära Olofssona (Exodus, Immolation, Immortal).

Poniżej słowa w jakich wokalista grupy, Sven de Caluwé, mówił podczas premiery o albumie:

Album mówi o tym, co działo się przez ostatnich kilka lat w sferze opinii publicznej. Wymodelowanej i zmanipulowanej. Badania dowiodły, że 55% wpływu na akt komunikacji ma jej niewerbalny wymiar. 38% werbalny… I pozostałych 7% to przekaz sam w sobie. Niektóre liczby nie mówią nic same w sobie, dopóki nie powie nam się, że inni o nie dbają. Media czy politycy wiedzą, o czym mowa. Także powstanie ISIS zawdzięcza sporo mediom. A także fanatyzmowi, rasizmowi i innym narzędziom przymykającym nasze oczy na problemy całej rasy i świata.
Sam w sobie nie jest death metalowy… Ale całość jest zapakowana w nasz zdeprawowany, nieco przeterminowany sos z czarnego humoru i obrzydliwości. Jednocześnie zawierając całkiem mocną wiadomość.

Sven de Caluwé

Źródło: blabbermouth.net / Fot.Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Metallica – za kulisami “Moth Into Flame”

Lena Knapik

Teledysk Black Label Society do utworu „Trapled Down Below”

Dominika Kudła

Black River przerywa milczenie! Premiera teledysku zwiastującego nową płytę “Humanoid”

Lena Knapik

Zostaw komentarz