WIDEO

Aborted: zobacz teledysk do utworu “Deep Red”

Aborted oddał w ręce fanów trzeci klip promujący ostatnie, dziesiąte wydawnictwo zatytułowane „TerrorVision”. W ubiegłym roku ukazały się teledyski do „Squalor Opera” oraz „Vespertine Decay”. Tym razem wybór padł na utwór „Deep Red”, z którego oprawą wizualną możecie się zapoznać poniżej.


Utwór pochodzi z ostatniego krążka Aborted – “TerrorVision”.

Płyta ukazała się 21 września 2018 w barwach Century Media Records. Nad jej produkcją czuwał Kristian Kohlmannslehner. Do stworzenia okładki zaproszono Pära Olofssona (Exodus, Immolation, Immortal).

Poniżej słowa w jakich wokalista grupy, Sven de Caluwé, mówił podczas premiery o albumie:

Album mówi o tym, co działo się przez ostatnich kilka lat w sferze opinii publicznej. Wymodelowanej i zmanipulowanej. Badania dowiodły, że 55% wpływu na akt komunikacji ma jej niewerbalny wymiar. 38% werbalny… I pozostałych 7% to przekaz sam w sobie. Niektóre liczby nie mówią nic same w sobie, dopóki nie powie nam się, że inni o nie dbają. Media czy politycy wiedzą, o czym mowa. Także powstanie ISIS zawdzięcza sporo mediom. A także fanatyzmowi, rasizmowi i innym narzędziom przymykającym nasze oczy na problemy całej rasy i świata.
Sam w sobie nie jest death metalowy… Ale całość jest zapakowana w nasz zdeprawowany, nieco przeterminowany sos z czarnego humoru i obrzydliwości. Jednocześnie zawierając całkiem mocną wiadomość.

Sven de Caluwé

Źródło: blabbermouth.net / Fot.Materiały promocyjne

Podobne artykuły

Premiera teledysku The Sixpounder do utworu “Time to Kill” promującego film “Gotowi na wszystko. Exterminator”

Agata Laszuk

MetalPoodle: Death metalowa panda na Netflixie

Lena Knapik

Zobacz występ nawalonych black metalowców z Azazel

Lena Knapik

Zostaw komentarz