Zespół Exodus
Strona główna » Horrorscope i Mentor zagrają przed Exodus w Katowicach (10.06.2018)
NEWSY WYDARZENIA

Horrorscope i Mentor zagrają przed Exodus w Katowicach (10.06.2018)

Exodus, amerykański zespół thrash metalowy, zawita w czerwcu do Polski na wyjątkowy koncert w Katowicach! Formacja Gary’ego Holta i Toma Huntinga pracuje obecnie nad następcą albumu “Blood In, Blood Out” z 2014 roku, więc niewykluczone, że polskich fanów czekają niespodzianki w koncertowej setliście!

Jako support mamy przyjemność zaprezentować dwie polskie formacje: Horrorscope oraz Mentor.

Horrorscope – zespół z Chorzowa grający thrash metal od lat 90. Po doskonale przyjętej płycie “Altered Worlds Practice” Horrorscope rozgrzeją publikę jadowitą, ostrą i dość brutalną interpretacją thrash metalu, która sprawdza się wyśmienicie również w koncertowych warunkach. Repertuar występu stanowić będą utwory z ostatniego albumu, jednakże nie zabraknie sztandarowych miażdżących walców. Petarda dla wszystkich ceniących esencjonalny, mocny metal!

EMP Shop

Mentor – Album “Guts, Graves and Blasphemy” pokazuje, że Mentor za nic bierze sobie współczesne szufladki muzyczne i idzie swoją drogą. Albumowy debiut oczarował niezwykle brutalną mieszanką black/ thrash metalu, hardcore punku i klasycznego rock n’ rolla. Projekt składa się z członków zespołów Thaw i J.D. Overdrive, co już samo w sobie jest intrygujące!

EXODUS, amerykański zespół thrash metalowy, zawita w czerwcu do Polski na wyjątkowy koncert w Katowicach! Formacja Gary’ego Holta i Toma Huntinga pracuje obecnie nad następcą albumu "Blood In, Blood Out” z 2014 roku, więc niewykluczone, że polskich fanów czekają niespodzianki w koncertowej setliście!

Informacja prasowa / Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Posłuchaj nowego utworu Sólstafir

Lena Knapik

Rotting Christ: Nowy album już na początku 2019

Agata Laszuk

Vader – nadciąga Imperium!

Tomasz Koza

Dave Lombardo: “Przestańcie polegać na technologii, nauczcie się grać!”

Agata Laszuk

Klub Alibi przestaje istnieć

Tomasz Koza

Norilsk wydaje nowy album

Agata Laszuk

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!