Scorpions
Strona główna » Huragan w Gdańsku!
NEWSY WYDARZENIA

Huragan w Gdańsku!
“Rock You Like A Hurricane” grupy Scorpions – ulubioną piosenką Polaków! Czy usłyszymy ją już 1 grudnia na pograniczu Gdańska i Sopotu w ERGO ARENIE na żywo? Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że tak! Będzie to kolejna wizyta zespołu w naszym kraju.

W ankiecie, która została utworzona na oficjalnym wydarzeniu polskiego koncertu Scorpions rodzimi fani mogli wybrać ulubiony utwór tego zespołu. Na ostatnie prostej wygrała piosenka “Rock You Like A Hurricane”, wyprzedzając zaledwie czterema głosami “Still Loving You”. Na trzecim stopniu podium ulokował się “Wind Of Change”.

“Można powiedzieć z dużą dozą prawdopodobieństwa, że właśnie te trzy utwory usłyszymy na żywo 1 grudnia w ERGO ARENIE, tym bardziej, że są one regularnie grane przez Scorpionsów podczas obecnej trasy. Warto zaznaczyć, że Rock You Like A Hurricane jest jedną z piosenek najczęściej wykonywanych na żywo przez niemiecką legendę – można było ja usłyszeć blisko 1.100 razy!” – komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert.

Na czwartym miejscu uplasował się reprezentant z albumu “Crazy World”, czyli “Send Me An Angel”. Utwór napisany przez Klaus Meine, znalazł się również na płycie “Acoustica” oraz “Moment of Glory” z 2000 roku, gdzie gościnnie zaśpiewał Zuchero.

“Wystarczy uważnie prześledzić ankietę, by zauważyć, że Scorpions już od kilkunastu lat kształtuje nasze gusta muzyczne. Wśród listy utworów znajdziemy single z takich płyt, jak Love at First Sting, Blackout, Lovedrive, Return To Forever czy Crazy World” – dodaje Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Scorpions wystąpią 1 grudnia w hali ERGO ARENA w Gdańsku/Sopocie. Jako support zagra Nocny Kochanek. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

Informacja prasowa / Fot. Materiały promocyjne

Podobne artykuły

MegaCruise: prawdziwe święto fanów Megadeth za ok. 4 113 zł

Agata Laszuk

God Is An Astronaut 1 maja w Warszawskiej Progresji

Dominika Kudła

Myles Kennedy prezentuje lyric video do singla „Haunted by Design”

Dominika Kudła

Samael przedstawia nowy utwór i teledysk

Agata Laszuk

Nergal z zarzutem znieważenia godła Polski

Lena Knapik

Reedycja trzech pierwszych albumów Saxon w marcu 2018 roku

Tomasz Koza

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!