Zespół Exodus
Strona główna » Steve “Zetro” Souza (Exodus): “Nie myślę o emeryturze!”
INNE NEWSY

Steve “Zetro” Souza (Exodus): “Nie myślę o emeryturze!”

Wokalista Exodus, Steve “Zetro” Souza, przyznał niedawno w rozmowie dla Mosh Mag, że ani myśli przejść na emeryturę.

Czemu miałbym o niej myśleć? Co innego mógłbym robić? Prowadzę świetne życie: między trasami koncertowymi mogę robić, co zechcę. Poza tym, szybko się nudzę – dlatego staram się zawsze być aktywny: jeździć na motorze, chodzić do kina i na siłownię. Ale muzyka jest dla mnie… cóż, czymś więcej. Jeśli więc, mogę występować dalej na tym samym poziomie, to czemu miałbym to chcieć zakończyć?

Muzyk nie należy do osób niesłownych, o czym fani będą mieli okazję przekonać się już niedługo. Równo za tydzień Exodus wyruszy w europejską trasę, której jednym z pierwszych przystanków będzie Polska.

EMP Shop, okulary gratis do zamówienia.

Exodus wystąpi 10 czerwca w katowickim Mega Clubie w towarzystwie Horrorscope oraz Mentor.

Historia zespołu rozpoczęła się w 1980 roku w Bay Area; rejonie otaczającym San Francisco, uchodzącym do dziś za kolebkę thrash metalu. Zespół powstał z inicjatywy Toma Huntinga oraz Kirka Hammetta, który w trzy lata później dołączył do Metalliki.

Debiut studyjny Exodus przypadł dopiero na rok 1985. Krążek “Bonden by Blood” klasyfikuje się jako jeden z kamieni milowych podgatunku.

Pomimo tak dobrego startu formacja przechodziła przez wiele przeciwności losu; od częstych zmian w składzie po śmierć wokalisty Paula Baloffa w 2002 roku. Mimo to grupie udało się powołać na świat jedenaście albumów studyjnych, ostatni przed czterema laty – “Blood in Blood Out“. Jak przyznają sami muzycy, następcy albumu możemy spodziewać się pod koniec przyszłego roku.

Szczegóły koncertu Exodus / Horrorscope / Mentor:

Fot. Materiały prasowe

Podobne artykuły

Rob Halford z Judas Priest na nowym albumie In This Moment

Lena Knapik

Koncert Taake odwołany z powodu oskarżeń o nazizm

Agata Laszuk

Najpopularniejsze metalowe i rockowe zespoły na Spotify

Szymon Grzybowski

Summer Dying Loud 2017 w Aleksandrowie Łódzkim za niecały miesiąc!

Tomasz Koza

Ile jest Batushek? Odpowiadamy – całe stado!

Paweł Kurczonek

Metal Doctrine Festival odwołany

Dominika Kudła

1 komentarz

Trebor 5 sierpnia 2018 at 23:07

Czemu tak mało jest informacji o Stevie ”Zetro” Souza ?

Przecież jest niesamowitym , świetnym wokalistą z bardzo charakterystycznym głosem. Exodus nagrał z nim świetne albumy. Uważam, że jest niedoceniany a jeśli jest, to powinien być bardziej.

Rob Dukes też ma powalający wokal , ale bardzo dobrze, że Zetro wrócił. Może w końcu zostanie jakoś bardziej zauważony przez wielbicieli Thrashu.

Nie mogę znieść tego, że tak cicho o nim – o facecie z głosem łobuza, który sprawia że Thrash jest jeszcze bardziej zajeb***y. No bez kitu.

Odpowiedz

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!