NEWSY WYDARZENIA

I Pielgrzymka Polska rozpocznie się za miesiąc


I Pielgrzymka Polska - bilety kolekcjonerskie
I Pielgrzymka Polska – bilety kolekcjonerskie

Szczęśliwi, którzy mieli okazję przeżyć koncert Batushki. Ci, którym się to nie udało, będą mogli nadrobić zaległości już w przyszłym miesiącu, dołączając do I Pielgrzymki Polskiej. Pod takim szyldem odbędzie się trasa, która rozpocznie się 19. kwietnia.

Przed czarną liturgią Batushki rozbudzą nasze zmysły Obscure Sphinx oraz Entropia, uderzając ciężarem reprezentowanych przez siebie psychodelii.

Batushka zadebiutowała pod koniec 2015 roku albumem „Litourgiya”, nadając prawosławnym litaniom black metalowego ducha w najlepszej możliwej odsłonie. Zespół szybko zdobył swym nowatorskim podejściem uznanie na szeroką skalę.

Grupa miała już okazję odprawić swoje niezwykłe misterium na takich festiwalach jak Graspop, Hellfest czy Brutal Assault.

Bilety w cenie 55 zł w przedsprzedaży lub 65 zł w dniu koncertu można nabyć za pośrednictwem Knock Out Productions oraz Eventim.

Szczegóły trasy I Pielgrzymka Polska:

  • 19. kwietnia – Wrocław (A2)
  • 20. kwietnia – Katowice (MegaClub)
  • 21. kwietnia – Kraków (Kwadrat)
  • 26. kwietnia – Poznań (u Bazyla)
  • 27. kwietnia – Gdańsk (B90)
  • 28. kwietnia – Warszawa (Progresja)

Przypomnijmy, że Batushka zagra jako headliner drugiego dnia festiwalu Uwolnić Muzykę. Więcej o wydarzeniu możecie przeczytać na łamach MetalNews.pl.

Fot. biletów: Knock Out Productions

Zostaw komentarz