Image default
NEWSY NSFW WIDEO

Johnny Depp ponownie w teledysku Marilyna Mansona (NSFW)

Marilyn Manson zaprezentował teledysk do utworu “KILL4ME” ze świeżej płyty “Heaven Upside Down”, która ukazała się na początku października. Jest to kolejny obraz, w którym wystąpił bliski przyjaciel wokalisty, aktor i muzyk Johnny Depp.


Bądź jak Twoi znajomi, bądź na bieżąco.


Na nowym krążku Manson ponownie połączył siły z producentem Tylerem Batesem, z którym zrobił w 2015 roku dobrze odbieraną przez krytyków płytę “The Pale Emperor”.

Warto również wspomnieć o zawirowaniach w składzie kapeli Marilyna. Dotychczasowy basista Jeordie White, znany pod pseudonimem Twiggy Ramirez, został zastąpiony przez basistę Juana Alderete (The Mars Volta). Manson wyrzucił Ramireza w zeszłym miesiącu po tym, jak muzyk został publicznie oskarżony o gwałt przez swoją byłą dziewczynę, Jessickę Addams, wokalistkę Jack Off Jill. Więcej o sprawie tutaj.

Przed “KILL4ME” Johnny Depp pojawił się w klipie do utworu “SAY10”. Wszystkim fanom uzdolnionego muzycznie aktora przypominamy również o występie grupy Hollywood Vampires. Depp wraz z Alicem Cooperem i Joe Perrym wystąpi już w przyszłym roku 12 czerwca w warszawskiej hali Torwar.

Fot. YouTube

Podobne artykuły

Trivium: “Kiedy nagrywamy album, chcemy, by było to ważne wydarzenie” (wywiad)

Agata Laszuk

Tony Iommi przeszedł operację gardła

Lena Knapik

Kirk Hammett na Hawajach w czasie fałszywego alarmu rakietowego

Agata Laszuk

Zostaw komentarz