King Dude Warszawa
Strona główna » King Dude 29 listopada w Warszawie
NEWSY WYDARZENIA

King Dude 29 listopada w Warszawie
Agencja WiniaryBookings ma wielką przyjemność zaprosić Państwa na dwa wyjątkowe solowe koncerty King Dude, które odbędą się 29.11 w Warszawie oraz 30.11 w Poznaniu.

W czasach, kiedy amerykańska muzyka ludowa utraciła swoje krwawe korzenie, King Dude stara się oświetlić ciemność seksem, śmiercią, miłością, obłędem w świetle Lucyfera. Od 2006 r. jego nabożny rock’n’roll był zarówno medium, jak i przesłaniem; jego gardłowy baryton i diabelsko-wulgarny sposób pisania piosenek służy do zapalenia ognistego ducha objawienia u wszystkich, którzy go napotykają.

Dzięki wcześniejszym nagraniom w Dais, Avant !, Bathetic, Clan Destine i Ván, wielu wyśmienitym występom na festiwalach oraz nieustającymi koncertami King Dude odkrył ciągle rosnącą globalną publiczność, z którą podzielił się swoją proroczą wizją nadziei i zbawienia, której podniesione głosy w sposób niezawodny zwracają się na wznowienie namiotu Lucyfera.

King Dude to niebieskooki mefistofeles z gitarą akustyczną. Ubiera się jak Johnny Cash i śpiewa, jak Robert Johnson na rozdrożu. Śpiewa o śmierci tak, jak śpiewa o pieprzeniu. Z inspiracji wyrwanej z kraju bluesa, Americany i brytyjskiego folkloru (i heavy metalowego tłą), surowe, hipnotyczne hymny Kinga Dude’a przeszukują przeszłość, wpatrując się wprost w rewelacyjną przyszłość.

Szczegóły koncertu:

Kiedy i o której: 29.11, godz. 19:00
Gdzie: Warszawa, klub Pogłos

Bilety:

55 zł – winiarybookings.8merch.com
65 zł – Ticketpro Polska, Eventim.pl, Biletomat.pl – bilety online
75 zł – w dniu koncertu
Informacja prasowa

Podobne artykuły

Ozzy Osbourne – nowe plany po Black Sabbath

Dominika Kudła

Vuur, zespół Anneke Van Giersbergen, wraca do Krakowa w lutym!

Tomasz Koza

Body Count na dwóch koncertach w Polsce (2018)

Tomasz Koza

Grave rozstaje się z perkusistą

Agata Laszuk

Wieści z obozu Eluveitie i ex-Eluveitie

Lena Knapik

Koncert Soulfly już 21 lipca we Wrocławiu!

Dominika Kudła

Zostaw komentarz

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!