Night of Terror 35: Throneum i Empheris już 21 października w Chorzowie
Już 21 października w chorzowskim klubie Red & Black odbędzie się pierwsza po letniej przerwie odsłona Nocy Terroru. Organizatorzy tej wpisującej się już na dobre w kalendarz śląskich wydarzeń muzycznych imprezy po raz 35 przygotowali niebagatelny koncert, na który złożą się występy kapel metalowych z najwyższej półki.

Wśród zaproszonych na imprezę formacji są:

THRONEUM – jedna z ikon polskiego death metalu i podziemia jako takiego. Ekipa Wielkiego Egzekutora w zreformowanym składzie wraca po kilku latach przerwy w koncertowaniu. Uraczą zebranych utworami z najnowszego albumu “Morbid Death Tales” wydanego dla Hells Headbangers Records oraz żelaznymi hitami ze swojej bogatej dyskografii.


EMPHERIS – zasłużona horda z Warszawy, która w swojej dyskografii ma przeszło trzydzieści wydawnictw różnej maści i przez niektórych nazywana jest polskim Nunslaughter, wystąpi na Śląsku bodaj po raz drugi ever.


NECROSADIST – jedni z ulubieńców śląskich maniaków, którzy już nie raz toczyli boje na czarnej ziemi. Mieli zrobić przerwę w koncertowaniu, ale dla Śląska zrobili wyjątek i stawią się na wezwanie. Następca zajebistej EP-ki “Infernal Stench of Blasphemy” podobno w drodze, więc spodziewamy się usłyszeć kilka nowych, przaśnych pieśni.


WITCHFUCK – formacja będąca efektem kolesiostwa muzyków kilku bardziej znanych hord przypierdoli kurewsko-alkoholowym black metal punkiem na modłę Gehennah i Barbatos. Przy okazji ich pierwszego występu, będzie miał też premierę debiutancki materiał “Disgusting Rock’n’Roll’, wydany przez Old Temple .


DEVILPRIEST – w swoim drugim starciu z publiką śląska mieszanka starej i młodej krwi, której przewodniczy sam Necrolucas (Anima Damnata) uraczy zebranych materiałem ze zbliżającej się wielkimi krokami, debiutanckiej płyty, o której ci co ją już słyszeli jednogłośnie mówią “Ze łba nie było co zbierać”.


Szczegóły:

NIGHT OF TERROR 35
21 października 2017 (sobota), start 18:00
Red & Black, Rynek 13/4, Chorzów

Bilety:

30 PLN – cena za bilet do 10.10.2017
35 PLN – w dniu koncertu

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA! TYLKO 200 BILETÓW!

Bilety można rezerwować pisząc na maila: [email protected]

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku.
Informacja prasowa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *